+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cestovní kancelář Novalja

Klíčová slova: Chorvatsko, dovolená, moře

E-mail: info@novalja.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2012

Popis: Cestovní kancelář Novalja se sídlem v Brně je zaměřená na zájezdy a pobyty v Chorvatsku, především pro rodiny s dětmi. Chorvatsko je ideální destinace pro Vaši dovolenou 2012 u moře. Vyberte si z široké nabídky ubytování v apartmánech, hotelech či pensionech v Chorvatsku. Nabízíme také okružní plavby lodí v Chovatsku a cykloplavby v Chorvatsku.

Web: www.novalja.cz

Další související informace

Chorvatsko

chorvatsko, jadran, černá hora, zájezdy, dovolená – Cestovní kancelář Vítkovice Tours s.r.o. nabízí zájezdy do všech oblíbených destinací Jadranu. Zajišťujeme zájezdy pro jednotlivce, skupiny, firemní zájezdy, relaxační pobyty i zájezdy na míru. Objednávejte on-line, nebo navštivte kteroukoliv naši pobočku.

Katamarán na moři

katamaran, catamaran, dovolena, moře, yachting – Set & Sail Toužíte po mimořádné dovolené na moři? Chcete zažít několikadenní plavbu na otevřeném moři, navštěvovat přístavní města, potápět se u ostrůvků, dlouhé hodiny meditovat nad nekonečnou vodní hladinou, potýkat se s mořskými vlnami, sluncem, větrem a deštěm? Stačí si vybrat trasu, nasednout a plout na profesionálně vybaveném katamaranu! Dovolená přímo na moři a unikátním katamaranu Essence 10

Plus dovolena

Chorvatsko, moře, dovolená, slevy, děti, jadran, – Největší databáze nabídek last minute, nabídky, názory na hotely, apartmány a ubytování v soukromí, prázdniny, dovolená, Chorvatsko, Slovinsko, Bulharsko, Černá Hora. Dovolená u Jaderského Moře se většině lidí pojí s Itálií. Zatím co krásné pláže, zříceniny z dávných dob a jiné turistické atrakce čekají na Vás také na druhé straně Jadranu - v Chorvatsku. A to dokonce za nižší cenu.

Načítání trvalo 0.0624 sekund.