+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cestovní kancelář SONA

Klíčová slova: Itálie, Chorvatsko, SONA, Radana Šubertová

E-mail: sona@sonatour.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. b?ezna 2012

Popis: Nabízíme letní i zimní ubytování v zahraničí se zaměřením na Itálii a Chorvatsko. Do těchto destinací zajišťujeme dopravu autobusem. Dále nabízíme zájezdy pro školy, skupinové zájezdy a lyžařské zájezdy.

Web: www.sonatour.cz

Další související informace

Itálie dovolená lastminut

Itálie, dovolená, lastminute, moře – Informace o Itálii, dovolených o lastminute do Itálie. Italské pobřeží je lemováno nádhernými plážemi. Vnitrozemí i pobřeží moře Itálie jsou pro turisty ideálním řešením dovolené. Široká nabídka zájezdů na dovolenou a ubytování.

Léto Bluesport

Itálie, Lignano, dovolená u moře, plážový volejbal – Nabídka letní dovolené, dovolená u moře, dovolená na horách, aktivní dovolená, apartmány i hotely, Itálie, Lignano, Bibione, plážový volejbal, plážový tenis.Nabídka letní dovolené, dovolená u moře, dovolená na horách, aktivní dovolená, apartmány i hotely, Itálie, Lignano, Bibione, plážový volejbal, plážový tenis.

Chorvatské ostrovy

ostrovy chorvatska, chorvatsko, hvar, brač – Ostrovy v Chorvatsku jako jsou Brač, Hvar, Krk i Korčula jistě zná každý, ale v Chorvatsku najdete i menší, méně známé ostrovy, o kterých se dočtete zajímavé informace na našem webu OstrovyChorvatska.cz.

Načítání trvalo 0.0755 sekund.