+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cestovní pro náročné

Klíčová slova: E.P. Travel, cestovní kancelář, cestovní agentura,

E-mail: info@ep-travel.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. kv?tna 2010

Popis: Na českém trhu jsme již od roku 1992 jako incomingová agentura, která se specializuje na poznávací zájezdy pro zahraniční klientelu v ČR a celé Střední a Východní Evropě. Po založení naší cestovní kanceláře jsme na základě dlouholetých zkušeností a jako třešničku na dortu rozšířili naší nabídku o poznávací zájezdy pro českou náročnou klientelu. Bohatý program je vhodný pro ty, kteří svou dovolenou chtějí trávit aktivně. Jsme dlouholetým členem ACK (Asociace cestovních kanceláří ČR) se sídlem v Praze.

Web: www.ep-travel.cz

Další související informace

Cestovka IBTravel

cestovní kancelář, incentivní turistika, zájezdy – Cestovní kancelář IBTravel byla založena v roce 2001, kde jejím prvotním zaměřením byly služby pro firmy od letenek po velké kongresy a eventy. IBTravel si zakládá na tradici rodinné firmy a hlavně na zkušenostech a flexibilitě.

Greenholidays

dovolená, cestovní kancelář, cestovka, Turecko – Cestovní kancelář zaměřující se na Turecké destinace jako jsou Bodrum, Belek, Antalya, Izmir, Kusadasi, Didim, Marmaris a Cesme.Naše cestovní kancelář spadá pod Green Travel s působností na cestovním trhu již 15 let.

Cestovní kancelář NOMÁD

cestovní kancelář NOMÁD, cestovní kancelář, cykli – Cestovní kancelář NOMÁD Žďár nad Sázavou nabízí zájezdy do více než 100 zemí světa. Poznávací zájezdy, exotika, turistika, cykloturistika, sport. Zajistíme dovolenou či kongres na klíč. USA, Mexiko, Indie, Japonsko.

Načítání trvalo 3.2728 sekund.