+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cestovní pro náročné

Klíčová slova: E.P. Travel, cestovní kancelář, cestovní agentura,

E-mail: info@ep-travel.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. kv?tna 2010

Popis: Na českém trhu jsme již od roku 1992 jako incomingová agentura, která se specializuje na poznávací zájezdy pro zahraniční klientelu v ČR a celé Střední a Východní Evropě. Po založení naší cestovní kanceláře jsme na základě dlouholetých zkušeností a jako třešničku na dortu rozšířili naší nabídku o poznávací zájezdy pro českou náročnou klientelu. Bohatý program je vhodný pro ty, kteří svou dovolenou chtějí trávit aktivně. Jsme dlouholetým členem ACK (Asociace cestovních kanceláří ČR) se sídlem v Praze.

Web: www.ep-travel.cz

Další související informace

Cestovní kancelář BRENNA

cestovní kancelář, cestování, Řecko, Turecko – Cestovní kancelář BRENNA je osvědčený a spolehlivý partner pro Vaše cesty do Řecka, Turecka či Španělska. Nejrozsáhlejší nabídku tvoří již tradičně řecké ostrovy - Thassos, Lesbos, Zakynthos, Samos, Kos, Rhodos a Kréta.

Greenholidays

dovolená, cestovní kancelář, cestovka, Turecko – Cestovní kancelář zaměřující se na Turecké destinace jako jsou Bodrum, Belek, Antalya, Izmir, Kusadasi, Didim, Marmaris a Cesme.Naše cestovní kancelář spadá pod Green Travel s působností na cestovním trhu již 15 let.

Načítání trvalo -96.31 sekund.