+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cestovní průvodce

Klíčová slova: cestování, cestování v cizine, ubytování v cizine,

E-mail: vcizine@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2013

Popis: Cestovní průvodce pro eurovíkendy, výlety či dovolenou. Kde se najíst, ubytovat, co navštívit a na co nezapomenout na Vašich toulkách světem.Cestovní průvodce pro eurovíkendy, výlety či dovolenou. Kde se najíst, ubytovat, co navštívit a na co nezapomenout na Vašich toulkách světem.

Web: vcizine.com

Další související informace

Volání dálek

cesty,cestování,cestopis,cestopisy, – Dovoluji si Vás touto cestou pozvat na stránky, na kterých popisuji své zážitky z cest po různých zemích světa. Najdete zde mnoho fotografií, jejichž autorem jsem já nebo některý z mých přátel, se kterými jsem danou cestu podnikl. Zastoupeny jsou Čína, Tibet, Nepál, Indie, Thajsko, Německo, USA a další.

Letiště Praha Ruzyně

letiště, Praha, Ruzyně, letadlo, lítání, – Letiště Praha Ruzyně je jedním z nejznámějších a největších civilních letišť v České republice i ve světě. Letadla létají do celého světa a ročně se přepraví tisíce turistů přes různe letecké společnosti.

HOTEL AMADEUS v Praze

HOTEL AMADEUS ,ubytování v Praze,ubytovani,Praha, – Hotel Amadeus v Praze je tříhvězdičkový hotel,který se nachází přímo pod Vyšehradem, v historické a klidné části Prahy, poblíž řeky Vltavy a Pražského kongresového centra.Hotel nabízí ubytování v jedno až třílůžkových pokojích a apartmánech pro 2 až 5 osob. Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny TV se satelitem, telefonem s přímou provolbou, WiFi připojením (nutný vlastní notebook), toaletou a sprchovým koutem. Některé pokoje a apartmány hotelu nabízí ještě kuchyňský kout s ledničkou a elektrickou varnou deskou. Kuchyňka je funkční za poplatek. K dispozici je jeden pokoj s bezbariérovým přístupem.V hotelu budete příjemně překvapeni rozsahem nabídky s výběrem z mezinárodní a české kuchyně,Bohatá snídaně formou bufetu je podávána od 7:30 do 10:30.

Načítání trvalo 0.0617 sekund.