+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cestujte s Work & Travel!

Klíčová slova: prácavusa,praca v usa,práca usa,work and travel

E-mail: ckm2000-bts@ckm.sk

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2008

Popis: Práca v USA počas celého leta aj pre absolventov. Nájdite si job v USA a vypracujte si skvelé leto s Work and Travel.

Web: www.pracavusa.sk

Další související informace

Itálie - ubytování v souk

Itálie, ubytování, ubytování v soukromí, dovolená – Dovolená v úchvatné Itálii je snem mnoho lidí. Najít si však vhodné ubytování je někdy nadlidský výkon. Nejvhodnější je ubytování v soukromí, kde poznáte nejen italskou kulturu a zažijete skutečnou Itálii.

Selfness hotel v Rožňave

hotel, ubytovanie, hotel Selfness, ubytovanie v – Novo postavený Selfness hotel Rožňava leží v atraktívnej lokalite Slovenského krasu v meste Rožňava v blízkosti hlavných turistických zaujímavosti. Hotel Selfness Rožňava disponuje ideálnymi podmienkami pre relaxačné, preventívne pobyty, rodinné dovolenky a pre aktívny odpočinok. Hostia ocenia, že sa pod jednou strechou nachádza wellness, fitnes a centrum vitality a zdravia. Ubytovanie 10 lôžok a 20 prísteliek v piatich apartmánoch.

Royal Court Boutique Hotel and Spa v Praze

Royal Court Boutique Hotel and Spa,ubytování v – Royal Court Boutique Hotel and Spa nacházející se v blízkosti historického centra Prahy.Výborný zážitek pro naše hosty přinesou vysoce pohodlné matrace v kombinaci s moderními masážními sprchy a vyhřívanou podlahou v koupelně. Pokoje jsou vybaveny velkým TV a internetem. Domací zvířata do 5 kg jsou povolena. Vybavení a design hotelu splňují nejnovější požadavky. Budova s výtahem je vybavená zařízením pro snadný přístup vozíčkářů.V přízemí se nachází kuchyň a restaurace.V celém hotelu je k dispozici vysokorychlostní Internet jako bezdrátové nebo kabelové připojení.Royal Court Boutique Hotel and Spa nabízí široký výběr jídel a občerstvení na snídani.

Načítání trvalo 0.0628 sekund.