+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cestujte s Work & Travel!

Klíčová slova: prácavusa,praca v usa,práca usa,work and travel

E-mail: ckm2000-bts@ckm.sk

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2008

Popis: Práca v USA počas celého leta aj pre absolventov. Nájdite si job v USA a vypracujte si skvelé leto s Work and Travel.

Web: www.pracavusa.sk

Další související informace

Travel Hotel Prague v Praze

Travel Hotel Prague,ubytování v – Travel Hotel Prague v Praze nabízí ubytování v příjemném prostředí, pohodlný odpočinek v jednom z 21 pokojů s celkovou kapacitou 54 lůžek. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny koupelnou s toaletou, televizí, internetovou přípojkou, telefony, trezorem, lednicí a ve vybraných pokojích i kuchyňským koutem.Travel Hotel Prague v Praze nabízí snídaně, které jsou podávány formou švédského stolu. Restaurace hotelu Travel Prague v Praze nabízí hostům klasická česká jídla i jídla mezinárodní kuchyně.Travel Hotel Prague v Praze nabízí i další služby jako je hlídané parkoviště,

CITY Hotel v Brně

CITY Hotel ,ubytování v Brně ,ubytovani,Brno,City, – City Hostel Brno se nachází na Vídeňské ulici č. 183/124 a poskytuje nejlevnější ubytování v Brně. Nabízíme celoroční levné ubytování ve více než 48 dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Celková kapacita hotelu je dostatečně vysoká i větším skupinám turistů. Mame možnost i dlouhodoběho ubytováni zajemců.Hostel nabízí pokoje s vlastnim socialnim zařizenim za bezkonkurenčně nejlevnější ceny v Brně a pokoje se společním sociální zázemím na každém patře oddělené pro muže a ženy.Všichni hosté pak mají k dispozici společné kuchyňky. Těšíme se na Vaši návštěvu .

Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz v Tvarožné

Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz,ubytování v – Motorest Rohlenka najdete na dálnici D1 Brno - Olomouc na 207 km s nájezdem z obou směrů od Brna i Olomouce. Byl postaven před 15-ti lety na místě původního zájezdního hostince.Pro 50 návštěvníků máme připravená pohodlná lůžka v nových pokojích motelu. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC a WIFI internetem. Samozřejmostí jsou služby recepce a směnárny. Bezpečné parkování hotelových hostů je zajištěno uvnitř areálu.Dvě velkokapacitní parkoviště jsou pod dohledem kamer s možností kontroly vlastního vozu návštěvníky pomocí TV na jídelně.

Načítání trvalo -96.70 sekund.