+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cestujte za kulturou s na

Klíčová slova: kultura, cesty, výlety, zajímavá místa,

E-mail: milanmich@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. dubna 2012

Popis: Kulturní recenze míst, za kterými se vždy vyplatí cestovat. Památky, restaurace, diskotéky a mnoho dalšího. Všechny články jsou pečlivě doplněny kvalitními obrázky které Vám vylepší představu o daném místě.

Web: porepublice.eu

Další související informace

Kampa Garden v Praze

Kampa Garden,ubytování v Praze,ubytovani,Praha, – Hotel Kampa Garden, otevřený v září 2005, je příjemný tříhvězdičkový hotel, který nabízí klidné ubytování přímo v srdci Prahy na ostrově Kampa, který je už po mnoho staletí Pražany využíván k odpočinku a příjemným procházkám po břehu Vltavy.Tříhvězdičkový hotel Kampa Garden je proslulý svými prostornými a nově rekonstruovanými 35 pokoji s kapacitou až 83 osob.Služby hotelu: nonstop recepce, výtah, internet v hotelové hale zdarma, WiFi internet na pokoji,

U Kačenky v Dačicích

U Kačenky,ubytování v Dačicích ,ubytovani,Dačice, – Ubytování U Kačenky se nachází v Dačicích na klidném místě u centra města.Ubytování nabízí k ubytování 6 dvoulůžkových pokojů, s možností 1 nebo 2 přistýlek o celkové kapacitě 20 lůžek. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení, televizi se satelitním příjmem, připojení na internet. Čtyři pokoje mají vlastní kuchyňku a bezpečnostní trezor. Ubytování U Kačenky nabízí snídaně, které jsou podávány formou švédského stolu.Některé pokoje mají vybavenou kuchyňku, kde si lze připravit něco k jídlu. Stravování je vlastní, nebo si můžete zajít na nějaké dobré jídlo do restaurace v okolí.Ubytování U Kačenky nabízí tyto služby: saunu, masáže, parkoviště.

Zahradní železnice

zahradní železnice, drásov, feldbahn, – Zahradní železnice Drásov a její fotogalerie vozidel, drážních koček a výstvby zahradní železnice, návštěvní termíny, technická data, provozní a návštěvní řád, prodej upomínkových předmětů a odkazovna na stránky s obdobnou tématikou.

Načítání trvalo 0.0607 sekund.