+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cestujte za kulturou s na

Klíčová slova: kultura, cesty, výlety, zajímavá místa,

E-mail: milanmich@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. dubna 2012

Popis: Kulturní recenze míst, za kterými se vždy vyplatí cestovat. Památky, restaurace, diskotéky a mnoho dalšího. Všechny články jsou pečlivě doplněny kvalitními obrázky které Vám vylepší představu o daném místě.

Web: porepublice.eu

Další související informace

Dovolená na ostrov Rhodos

Rhodos, Řecko, dovolená, zájezdy, výlety, památky, – Přečtěte si informace a zajímavosti o ostrově Rhodos v Řecku, rady a tipy, jaké je tu moře a pláže, počasí na ostrově, památky nebo kam vyjet na výlet po Rhodu. Připojena je i nabídka last minute zájezdů.

Restaurace v Praze

Restaurace Praha, Restaurace v Praze, – Hledáte místo na oběd nebo dobrou večeři v Praze? RestauracePraha.cz Vám přináší seznam každé restaurace, pizzerie, hotelu, baru a hospody ve městě Praha.

Plitvická jezera

plitvická jezera,dovolená,plitvice,fotografie, – Fotogalerie více než 8000 let starého jezerního systému v národním parku v Chorvatsku, díky své rozmanitosti byla zařazena na seznam Světových přírodních památek UNESCO. Plitvická jezera se skládají ze 16 navzájem propojených jezer, jsou zde četné vodopády a kolem nich roste hustý les. Návštěvníci zde najdou četné stezky, vhodné k procházkám, dřevěné můstky, které jsou jen o něco výše nad poklidnou hladinou jednotlivých jezer. Kromě pěší obchůzky přírodních krás jezer a jejich okolí se dá na prohlídku také vyrazit turistickým vláčkem nebo lodí. Plitvická jezera jsou otevřena po celý rok a lze je navštívit kdykoliv.

Načítání trvalo 0.3665 sekund.