+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ceylon moto Journey

Klíčová slova: Dovolená na srí lance, dovolená srí lanka,

E-mail: pete1985@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. listopadu 2013

Popis: Dovolená na Srí Lance. Cestování zaměřené na mototuristiku a autoturistiku po Srí Lance. Jedinečný zážitek. Připojte se k nám a prožijte dovolenou snů. Cestujeme buď na motorkách, nebo auty. dle výběru klienta.

Web: www.ceylonjourney.com

Další související informace

Dovolená na luxusní jacht

dovolená na jachtě,luxusní jachta,jachta,pronájem – Chcete si užít krásnou relaxační dovolenou na jachtě? Váš sen se může splnit na luxusní jachtě Caribbean Tigress. Užijte si krásnou slunečnou dovolenou na jachtě svých snů. Na luxusní jachtě je ubytování až pro 8 hostů.

Individuální zájezdy Meta

individuální zájezdy, dovolená na míru, Thajsko – Individuální zájezdy pro jednotlivce, dvojice a skupiny. 17 let pro vás zajišťujeme individuální zájezdy do těch nejkrásnějších zákoutí světa. Uhrančivá krása jihovýchodní Asie, okouzlující pláže uvnitř vyhaslých sopek v jižním Thajsku, Kambodža, surfování v Austrálii, Nová Guinea - zahrada světa, úžasné mořské laguny Francouzské Polynésie, záhadné pralesy jižní Ameriky, vášeň a rytmus Karibiku, rozmanitost severní Ameriky, romantická zákoutí Evropy - Paříž, Řím, Benátky, divoká Afrika a mnoho dalších zážitků, které pro vás máme připraveny.

Dovolená na Lipně, pronáj

pronájem chaty na Lipně, ubytování Lipno, dovolená – Ubytování Lipno - naše chata u Lipna se může stát ideálním místem pro Vaši dovolenou jižní Čechy! Nabízíme Vám pronájem chaty až pro 6 osob, dostatečná ubytovací kapacita nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro rybáře či cykloturisty.

Načítání trvalo 0.0955 sekund.