+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa - pronájem

Klíčová slova: solární, fotovoltaická, elektrárna, elektřina

E-mail: chalupazlatnik@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. srpna 2013

Popis: Ubytování Beskydy. Lyžování (sjezdovka a vlek u chaty). Dovolená pro 20 osob, sauna, krb, gril, bazén, dětský koutek, internet. Pokoje s příslušenstvím, 4x kuchyně. Pronájem chalupy pro rodiny s dětmi, skupiny přátel.

Web: www.chalupazlatnik.cz

Další související informace

VOTUM s.r.o.

SolarEdge, fotovoltaická elektrárna, fotovoltaika, – Návrh,dodávky a výstavba fotovoltaických elektráren a ostrovních systémů. Optimalizace FVE. Specializace na BIPV. Distribuce SolarEdge, Victron Energy,Ascent Solar, Winaico, Q.Cells, Solibro, Calyxo. Návrh,dodávky a výstavba fotovoltaických elektráren a ostrovních systémů. Optimalizace FVE. Specializace na BIPV. Distribuce SolarEdge, Victron Energy,Ascent Solar, Winaico, Q.Cells, Solibro, Calyxo.

Fotovoltaika s NWT

solární elektrárna, společnost NWT – Získávání energie ze slunečního záření je velice praktický a ekologický způsob. Významnou společností na českém trhu je společnost NWT, která se právě fotovoltaikou zabývá. Pokud se budete chtít dozvědět více nejen o fotovoltaických elektrárnách, ale také o již zmíněné společnosti NWT, navštivte naše stránky.

Načítání trvalo 0.1035 sekund.