+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa - pronájem

Klíčová slova: solární, fotovoltaická, elektrárna, elektřina

E-mail: chalupazlatnik@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. srpna 2013

Popis: Ubytování Beskydy. Lyžování (sjezdovka a vlek u chaty). Dovolená pro 20 osob, sauna, krb, gril, bazén, dětský koutek, internet. Pokoje s příslušenstvím, 4x kuchyně. Pronájem chalupy pro rodiny s dětmi, skupiny přátel.

Web: www.chalupazlatnik.cz

Další související informace

ACSOLAR s.r.o.

solární panely na klíč, elektrárna, liberec – Dodáváme solární systemy kompletně na klíč. Zařídíme veškerou administrativu (Stavební úřad, ČEZ, ERU, OTE, případně energetický audit pro žádost o dotaci), dodání, montáž i následný servis. Díky ekluzivnímu zastoupení některých značek panelů a měničů Vás navíc výsledná cena vyjde levněji než zakoupení stavebnice typu udělej si sam.

Solární systémy a solární

solární, elektrárny, panely, systémy, sluneční – Solární systémy a solární. Solární sortiment, od solárních panelů přes solární elektrárny až po kompletní solární a sluneční systémy vždy od NELUMBO spol. s r.o. Solární systémy a solární.Solární sortiment, od solárních panelů přes solární elektrárny až po kompletní solární a sluneční systémy vždy od NELUMBO spol. s r.o.

Fotovoltaika s NWT

solární elektrárna, společnost NWT – Získávání energie ze slunečního záření je velice praktický a ekologický způsob. Významnou společností na českém trhu je společnost NWT, která se právě fotovoltaikou zabývá. Pokud se budete chtít dozvědět více nejen o fotovoltaických elektrárnách, ale také o již zmíněné společnosti NWT, navštivte naše stránky.

Načítání trvalo 2.6463 sekund.