+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa - pronájem

Klíčová slova: solární, fotovoltaická, elektrárna, elektřina

E-mail: chalupazlatnik@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. srpna 2013

Popis: Ubytování Beskydy. Lyžování (sjezdovka a vlek u chaty). Dovolená pro 20 osob, sauna, krb, gril, bazén, dětský koutek, internet. Pokoje s příslušenstvím, 4x kuchyně. Pronájem chalupy pro rodiny s dětmi, skupiny přátel.

Web: www.chalupazlatnik.cz

Další související informace

ACSOLAR s.r.o.

solární panely na klíč, elektrárna, liberec – Dodáváme solární systemy kompletně na klíč. Zařídíme veškerou administrativu (Stavební úřad, ČEZ, ERU, OTE, případně energetický audit pro žádost o dotaci), dodání, montáž i následný servis. Díky ekluzivnímu zastoupení některých značek panelů a měničů Vás navíc výsledná cena vyjde levněji než zakoupení stavebnice typu udělej si sam.

MODACO s.r.o.,org.složka

kondenzační plynový kotel solární, systém servis – MODACO zajišťuje komplexní služby spojené s prodejem topné techniky značky Viessmann pro celý jihomoravský kraj. Non-stop havarijní služba a servisní práce. Zabývá se revizemi vyhrazených technických zařízení (plynové kotle, ohřívače vody, solární systémy, tepelná čerpadla, měřiče a instalační materiál). V důsledku růstu společnosti a jejím obchodním úspěchům došlo v roce 2007 k expanzi na český trh. Společnost založila na území ČR organizační složku a jejím zastupováním je pověřen pan Miroslav Jančo.

Fotovoltaika s NWT

solární elektrárna, společnost NWT – Získávání energie ze slunečního záření je velice praktický a ekologický způsob. Významnou společností na českém trhu je společnost NWT, která se právě fotovoltaikou zabývá. Pokud se budete chtít dozvědět více nejen o fotovoltaických elektrárnách, ale také o již zmíněné společnosti NWT, navštivte naše stránky.

Načítání trvalo 2.8929 sekund.