+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa - pronájem

Klíčová slova: solární, fotovoltaická, elektrárna, elektřina

E-mail: chalupazlatnik@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. srpna 2013

Popis: Ubytování Beskydy. Lyžování (sjezdovka a vlek u chaty). Dovolená pro 20 osob, sauna, krb, gril, bazén, dětský koutek, internet. Pokoje s příslušenstvím, 4x kuchyně. Pronájem chalupy pro rodiny s dětmi, skupiny přátel.

Web: www.chalupazlatnik.cz

Další související informace

MODACO s.r.o.,org.složka

kondenzační plynový kotel solární, systém servis – MODACO zajišťuje komplexní služby spojené s prodejem topné techniky značky Viessmann pro celý jihomoravský kraj. Non-stop havarijní služba a servisní práce. Zabývá se revizemi vyhrazených technických zařízení (plynové kotle, ohřívače vody, solární systémy, tepelná čerpadla, měřiče a instalační materiál). V důsledku růstu společnosti a jejím obchodním úspěchům došlo v roce 2007 k expanzi na český trh. Společnost založila na území ČR organizační složku a jejím zastupováním je pověřen pan Miroslav Jančo.

Větrné turbíny SCHOPPER

větrná elektrárna, turbína, schopper, off-grid,oze – Produkty Schopper vynikají svou vysokou kvalitou a dlouhou životností. Ať už si vyberete jakýkoliv model, můžete očekávat tichou větrnou turbínu s prvotřídním atraktivním designem, která bude robustní, spolehlivá a zaručí maximální výsledek při výrobě elektrické energie. Svým technickým řešením a použitými materiály patří do nejnovější generace mikro a malých větrných turbín s vynikajícími parametry zajišťující rozběh při nízké počáteční rychlosti větru.

Cena elektřiny

Cena elektřiny, elektřina cena – Moderním a inteligentním řešením je změna dodavatele elektřiny. Každý je zvyklý platit měsíčně složenky za energie a přitom si ani neuvědomuje, že je platíme někomu, koho můžeme kdykoliv vyřadit ze hry.

Načítání trvalo 0.0578 sekund.