+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa Horní Lysečinky

Klíčová slova: pronájem chaty, pronájem chalupy

E-mail: info@lysecinky.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. z??? 2012

Popis: Nabízíme pronájem chalupy v srdci Krkonoš s kapacitou až 17 osob, parkovištěm, wi-fi připojením a venkovním posezením. Horská chata je vhodná pro rodiny s dětmi i milovníky přírody a sportu. Ideální místo pro turistiku, cykloturistiku a zimní sporty.

Web: www.lysecinky.cz

Další související informace

Chata Chaloupky

ubytování, pronájem chaty, chata, chaloupky – Objekt se nachází v poklidném prostředí obce Chaloupky, okres Beroun. Obec Chaloupky je situována v krásné přírodě pohoří Brdy, které je vhodné zejména pro turistiku, cyklistiku, ale i pro sběr hub a na hřebenech všudypřítomných borůvek. Pronájem chaty v poklidném prostředí obce Chaloupky, okres Beroun. Obec Chaloupky je situována v krásné přírodě pohoří Brdy. Chata je standardně obyvatelná pro 7 lidí. Cena již od 170Kč/os/noc.

Chaty, chalupy k pronájmu

rekreační domy, chaty, chalupy, pronájem – Rekreační chaty a chalupy k pronájmu, rekreační chaty, rekreační chalupy k pronajmutí na horách a u vody po celých Čechách, na Moravě a na Slovensku. Ubytování v soukromí v chatách, chalupách, domech a apartmánech.

pronájem kanceláří praha

pronájem kanceláří, kanceláře k pronájmu – Pronájem kanceláří Praha, kanceláře k pronájmu, virtuální kanceláře, registrace sídla společnosti, pronájem kanceláří střední čechy, kanceláře k pronájmu brno, vybavené i nevybavené kanceláře k pronájmu

Načítání trvalo 0.0772 sekund.