+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa Jeseníky

Klíčová slova: chalupa jeseníky, oskava

E-mail: info@chalupa-jeseniky.com

Datum vloľení do katalogu: 20. dubna 2011

Popis: Chalupa Jeseníky v Oskavě poskytuje pohodové ubytovaní ve stylové chalupě s velkou zahradou. Chalupa Jeseníky se nachází v atraktivní oblasti v podhůří Jeseníků, kde jsou mnohé zajímavé turistické lokality na dosah ruky. Chalupa Jeseníky, to je Vaše příjemně strávená dovolená.

Web: www.chalupa-jeseniky.com

Další související informace

REGION JESENÍKY

region, jeseníky, info, severní morava – Internetový portál s užitečnými informacemi o turistickém regionu Jeseníky propojený s aktuálním seznamem akcí z oblasti kultury, sportu, a historie. Podívat se můžete i do fotogaleria a jiných rubrik.

PRIVÁT SLIAČAN

dovolenka ubytovanie privát chata chalupa apartmán – Ponúkame Vám ubytovanie pre max. 8 osôb v samostatnom rodinnom dome na Liptove v prekrásnej a tichej obci Liptovské Sliače. Blízke okolie ponúka veľa možností na kúpanie (Bešeňová, Tatralandia, Lipt. Mara), lyžovanie, turistiku, kultúru atd.

Chata Stará horáreň

Stará horáreň, ubytovanie, chata, chalupa – Vitajte v Starej Horárni štýlovo zariadenej horskej chate Stará Horáreň I a Stará Horáreň II nachádzajúcich sa v prekrásnej prírode chránenej prírodnej rezervácie Slovenský raj v osade Lanyiho huta, 3km od mesta Dobšiná. Prežite svoju dovolenku v ničím nerušenej prírode, kde všetko je pripravené splniť vaše očakávania.

Načítání trvalo 2.1138 sekund.