+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa Jeseníky

Klíčová slova: chalupa jeseníky, oskava

E-mail: info@chalupa-jeseniky.com

Datum vloľení do katalogu: 20. dubna 2011

Popis: Chalupa Jeseníky v Oskavě poskytuje pohodové ubytovaní ve stylové chalupě s velkou zahradou. Chalupa Jeseníky se nachází v atraktivní oblasti v podhůří Jeseníků, kde jsou mnohé zajímavé turistické lokality na dosah ruky. Chalupa Jeseníky, to je Vaše příjemně strávená dovolená.

Web: www.chalupa-jeseniky.com

Další související informace

Horský hotel Neptun

hotel, ubytování, Jeseníky, lyžování, turistika – Horský hotel Neptun poskytuje komfortní ubytování v Jeseníkách. Nabízí 60 moderně vybavených pokojů (dvoulůžkové i apartmány). Na hosty čeká příjemná atmosféra, výborná kuchyně a celá řada možností aktivního odpočinku a relaxace (sauna, tělocvična, osvětlená sjezdovka, venkovní bazén…). Okolí hotelu nabízí vynikající podmínky pro pěší turistiku, cykloturistiku, sjezdové i běžecké lyžování, snowboarding, ale i pro odpočinek a poznávání nespočetných krás okolní přírody Jeseníků.

Chalupa Světlohorka ve Světlé Hoře

Chalupa Světlohorka ,ubytování ve Světlé Hoře – ÚvodNově zrekonstruovaná chalupa Světlohorka se nachází v klidné části obce Světlá Hora v Hrubém Jeseníku. Celková kapacita chalupy je 7 lůžek + 1 dětská postýlka. Chalupa je vhodná jak pro dovolenou s dětmi, tak pro pobyt skupiny přátel či rekreaci ve zralém věku. Okolí chalupy přímo vybízí k mnoha aktivitám či výletům. V blízkosti se nachází známé lázeňské centrum Karlova Studánka, odkud se již lehce dostanete na nejvyšší vrchol Jeseníků a celé Moravy – Praděd. Mimo to jsou zde vynikající podmínky pro sjezdové i běžkové lyžování, turistiku a také cyklistiku. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Chalupa v Krkonoších

Chalupa v Krkonoších – Chystáte se do Krkonoš a nevíte, kde se ubytovat? Co takhle vyzkoušet naši skvělou a útulnou chalupu? Opravdu se vám zde bude líbit. Vybavení pro malé děti samozřejmostí. Chystáte se do Krkonoš a nevíte, kde se ubytovat? Co takhle vyzkoušet naši skvělou a útulnou chalupu? Opravdu se vám zde bude líbit. Vybavení pro malé děti samozřejmostí.

Načítání trvalo 0.0557 sekund.