+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa Na Sklepě ve Velkých Karlovicích

Klíčová slova: Chalupa Na Sklepě,ubytování ve Velkých

Datum vloľení do katalogu: 16. listopadu 2012

Popis: Chalupa Na Sklepě se nachází ve Velkých Karlovicích. Velké Karlovice leží na úpatí Javorníků a Vsetínských vrchů.V chalupě je obytná místnost s vybaveným kuchyňským koutem a krbovými kamny. V podkroví je dělená ložnice. Sociální zařízení se sprchovým koutem je součástí chalupy. Pro větší skupiny je možné kombinovat ubytování v Apartmánech u Gášků čtyři apartmány a v penzionu Na Kopečku, celkem se jedná o 32 míst.Chalupa nabízí pobyt včetně stravování. Připraví vám snídaně i polopenze, ochutnáte klasická jídla i valašské speciality.Ubytování se zvířecím mazlíčkem je povolen. Parkoviště se nachází u chalupy. Z dalších služeb můžete využít saunu, výuku lyžování pro děti, dovoz a odvoz k vlaku.

Web: www.chalupa-na-sklepe-ve-velkych-karlovicich.ubytovani-tip.cz

Další související informace

Pension Mencl v Chřibské

Pension Mencl ,ubytování v – Ubytování nabízá penzion Mencl v příjemném domácím prostředí a turisticky atraktivní oblasti na rozhraní Lužických hor a národního parku České Švýcarsko.Rodinný pension je dvoupatrová budova s dvanácti 1-4 lůžkovými pokoji. Pension je nekuřácký, pro kuřáky místo vyhrazeno. K parkování je určena plocha v uzamčeném areálu.Restaurace se nachází přímo v pensionu.

Wellness Hotel Diana ve Velkých Losinách

Wellness Hotel Diana,ubytování ve Velkých – ellness hotel Diana ve Velkých Losinách je vyhledáván pro své komfortní ubytování a nádherné prostředí uprostřed přírody nedaleko lázeňského města.Wellness hotel Diana může hostům nabídnout ubytování v jednolůžkových až dvoulůžkových pokojích. Nechybí tu pokoje pro tělesně handicapované návštěvníky. Náročnější klientela jistě ocení ubytování v apartmá Superior nebo v luxusním Prezidentském apartmá. Samozřejmostí je veškeré sociální zařízení.Nekuřácká restaurace slibuje gastronomické zážitky.Snídaně ve Wellness hotelu Diana ve Velkých Losinách jsou podávány formou bufetových stolů, obědy a večeře si pak hosté vybírají z tříchodového menu nebo je pro ně připraven raut. Wellness služby v podobě různých koupelí, bazénu, finské sauny, jávských masáží, kosmetiky a vířivky.

Penzion Pod Pralesem ve Velkých Karlovicích

Penzion Pod Pralesem,ubytování ve Velkých – Penzion Pod Pralesem ubytování ve Velkých Karlovicích se nachází v turisticky atraktivním, ale přitom klidném místě Velkých Karlovic, v blízkosti běžeckých tras, lyžařských vleků, cyklotras a jedlo-bukového pralesa Razula. Penzion nabízí možnost ubytování ve čtyřech, prostorných, čtyřlůžkových pokojích. Návštěvníkům je k dispozici letní a zimní terasa, poskytující příjemné posezení.Penzion Pod Pralesem vás zve do vlastní restaurace, která je známa také pod jménem Restaurace U Románků a je vyhlášená skvělou domácí kuchyní. Penzion nabízí k dispozici prostor pro úschovu kol a lyží. Penzion poskytuje svým zákazníkům nejen ubytování, ale také prostory pro školení zaměstnanců firem, jazykové kurzy.

Načítání trvalo 0.0592 sekund.