+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa na Vysočině v Branišově

Klíčová slova: chalupa, Na Vysočině, Branišov, ubytování,

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2012

Popis: Chalupa na Vysočině se nalézá přímo na návsi v malé,romantické vesničce Branišov v Ústí. Je zde ochranné vodní pásmo II.stupně, proto je pobyt vhodný pro rodiny s dětmi-velmi čisté prostředí.Okolí chalupskýtá mnoho příležitostí k turistice,cykloturistice,koupání.

Web: www.chalupa-na-vysocine-v-branisove.raj-ubytovani.info









Další související informace

Penzion Na Špici v Mírové pod Kozákovem

penzion, restaurant, Na Špici, ubytování, Mírová – Penzion a restaurant Na Špici s příjemnou rodinnou atmosférou, umístěný v nádherném prostředí Českého ráje, Vám nabízí komfortní ubytování. Penzion se nachází mezi Turnovem a Kozákovem v neopakovatelné kouzelné krajině s četnými přírodními krásami a řadou architektonických památek.

Pension Mlýn na prádle v Bechyni

pension, ubytování, Pension Mlýn na prádle, – Pension se nachází na samotě 3 km od lázeňského města Bechyně v čisté a malebné přírodě jižních Čech. Můžeme vám nabídnout stylové ubytování v prostorách bývalého mlýna, jehož původní stavba pochází z konce 16. století. Mlýn leží u malého rybníka na břehu říčky Smutná. Objekt je svojí polohou velmi vhodný pro pořádání různých seminářů, školení a setkání, místo jako stvořené pro uzavřenou společnost, která nechce být rušena.

Načítání trvalo 0.0661 sekund.