+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa pod jasanem v Nové Peci

Klíčová slova: Chalupa pod jasanem,ubytování v Nové Peci

Datum vloľení do katalogu: 10. ??jna 2012

Popis: Ubytování v chalupě na Šumavě v blízkosti Lipenské přehrady pro nenáročné klienty. Ubytování je možné ve dvou dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, možnost zapůjčení dětské postýlky. Pokoje s vlastím sociálním zařízením. V přízemí společenská místnost s TV, v objektu WIFI. Do pokojů vede strmé schodiště, bydlení vhodné spíše pro osoby v aktivním věku.

Web: www.chalupa-pod-jasanem-v-nove-peci.fajn-ubytovani.info

Další související informace

Chalupa EDEN v Nové Peci

Chalupa EDEN,ubytování v Nové Peci,ubytovani,Nová – Chalupa Eden v Nové Peci nabízí ubytování o celkové kapacitě deset lůžek a dvě přistýlky. Chalupa je spíše určena pro lidi v aktivním věku, protože nemá bezbariérový přístup a dvě dvojlůžka jsou umístěna na galerii, kam je přístup po užším schodišti. Chalupu lze navštívit, pokud si hosté chtějí užít dovolenou aktivně i pasivně, v létě i v zimě. Chalupa je vybavena televizorem, rádiem, sociálním zařízením disponující toaletou a sprchovým koutem.Chalupa nabízí stravování vlastní, které si můžete připravit ve vybavené kuchyni, která se nachází přímo v chalupě. Kuchyň je vybavená základními potřebami. Nebo můžete navštívit restauraci v okolí.Chalupa Eden nabízí tyto služby: veškeré vybavení je k dispozici zdarma. Lze využívat venkovní bazén, vnitřní bazén, saunu, vířivou vanu, krb, Wi-fi internet,

Hotel Energetik v Peci pod Sněžkou

Hotel Energetik,ubytování v Peci pod – Hotel Energetik se nachází v Peci pod Sněžkou.Hotel má 5 pater, k dispozici je výtah. Ve vybavení pokojů jsou koupelny se sprchou, WC. Apartmány mají vanu, televize se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou. V pokojích Typu 1 minibar, varná konvice, lednice,Hotel nabízí stravování v hotelové jídelně a restauraci, která zajišťuje stravování hostů. Snídaně se podávají formou švédských stolů. Večeře 5 druhů hlavních jídel, také formou švédských stolů.Kavárna se nachází ve 2. patře hotelu. Barmani vám nabídnou více než 100 koktejlů, míchané nápoje z celého světa, profesionální obsluhu, disco.Hotelovým hostům je k dispozici zdarma vnitřní bazén. Fitness, tělocvična, pro aktivní odpočinek je v tělocvičně stůl na stolní tenis.

Načítání trvalo 0.0928 sekund.