+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa pod jasanem v Nové Peci

Klíčová slova: Chalupa pod jasanem,ubytování v Nové Peci

Datum vloľení do katalogu: 10. ??jna 2012

Popis: Ubytování v chalupě na Šumavě v blízkosti Lipenské přehrady pro nenáročné klienty. Ubytování je možné ve dvou dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, možnost zapůjčení dětské postýlky. Pokoje s vlastím sociálním zařízením. V přízemí společenská místnost s TV, v objektu WIFI. Do pokojů vede strmé schodiště, bydlení vhodné spíše pro osoby v aktivním věku.

Web: www.chalupa-pod-jasanem-v-nove-peci.fajn-ubytovani.info

Další související informace

penzion Pod Bílou horou v Kopřivnici

penzion Pod Bílou horou ,ubytování v Kopřivnici – Penzion rodinného typu s možností všestraného sportovního vyžití. Penzion se nachází v klidném místě města Kopřivnice na úpatí Beskyd. Pohodlné a komfortní ubytování v Beskydech, restaurace s výbornou kuchyní, venkovní posezení a kvalitní služby. To vše najdete v klidném prostředí našeho penzionu s dominantou Bílé hory a s rozhlednou v pozadí... a přesto jen 200 m od centra města Kopřivnice. Beskydy V roce 1973 byla oblast vyhlášena jako chráněná krajinná oblast. V Beskydech je toho hodně k vidění, navštivte nás a vychutnávejte si výlety po okolí .

BOUDA POD SNĚŽKOU v Peci pod Sněžkou

BOUDA POD SNĚŽKOU ,ubytování v Peci pod Sněžkou – Bouda Pod Sněžkou je jedna z mála možností ubytování v Krkonoších, ze které je výhled přímo na Sněžku, jejíž štít tvoří impozantní pozadí této útulné horské chaty - penzionu ! Ubytovací kapacita je 34 lůžek, plus 4 přistýlky. Moderní, dvou- až čtyř- lůžkové pokoje a dvoupokoje jsou vybaveny koupelnou i TV se satelitním příjmem. K ubytování patří snídaně a je možné objednat cenově výhodnou polopenzi nebo i plnou penzi.Bouda navíc nabízí k využití vlastní saunu, whirlpool, stolní tenis, fotbálek, klubovou místnost s krbem (školící místnost), venkovní ohniště a pro své hosty zdarma parkoviště.Je oázou klidu vhodnou k relaxaci, lelkování, krátkým procházkám do okolí nebo i větším výšlapům pěšky nebo na kole, v zimě na běžkách.

Ubytovna Pod Jedlovou v Jiřetíně pod Jedlovou

Ubytovna Pod Jedlovou,ubytování v Jiřetíně pod – Rekreační areál Pod Jedlovou nabízí možnost ubytování v horském penzionu, stravování, táboření v kempu, sportovní vyžití. K dispozici je 56 lůžek s možností využití všech druhů penzí. Sociální zařízení jsou na chodbách a nejsou ve vybavení pokojů. K ubytovně patří také kemp o kapacitě 50 stanů.Útulné prostředí restaurace, která je vzdálená od penzionu pouze pár kroků a její přátelská obsluha Vám nabídne výběr teplých jídel po celý den a širokou nabídku nápojů.V restauraci je zajištěno stravování hostů formou snídaně, polopenze nebo plná penze.Parkoviště je ke každému objektu.

Načítání trvalo 0.1026 sekund.