+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa pod lesem

Klíčová slova: ubytování Rychlebské hory, ubytování Jeseníky

E-mail: labousek@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2010

Popis: Ubytování Rychlebské hory, Jeseníky – objevte malebný kraj na severu Moravy. Navštivte zdejší romantická zákoutí, krásné lesy, zatopené lomy nebo nedaleké Rychlebské stezky – staré lovecké chodníky upravené pro horská kola.

Web: www.chalupapodlesem.net

Další související informace

Ubytování Orlické hory

ubytování Orlické hory, ubytování Dolní Morava – Zveme Vás k nám! Do chaty a chalupy k pronajmutí s bazénem, ubytování Dolní Morava, ubytování Jeseníky, ubytování Orlické hory, české hory. Sauna, internet zdarma, bazén, terasa, 4+kk, 120m2, myčka, 3 skicentra v místě, lesní plody, tenisový kurt, turistika, výlety, pevnosti 2. svět. války, atd. Zimní a jarní prázdniny 2010, 2011. Chaty a chalupy k pronajmutí. Ubytování Orlické hory a Jeseníky. Nabízíme ubytování na horách na pomezí Orlických hor a Jeseníků v nově postavené chalupě pod Králickým Sněžníkem. Lyžařské areály jsou 3,5 km Ski centrum Dolní Morava, a snowpark Větrný Vrch 1 km. Nabízíme ubytování v Orlických horách a Jeseníkách. Chata má dvě oddělené části pro 2-8 lidí, 3 ložnice, pračka, myčka, krb, sauna, internet zdarma. Tip kam na Vánoce, Silvestr 2009, 2010, 2011.

Ubytování Krušné hory

ubytování Krušné hory, hotel Krušné hory, – Ubytování poskytujeme od roku 1999, nejdříve ve čtyřlůžkovém apartmá v přízemí rodinného domu a od roku 2007 navíc v nově zrekonstruované horské chalupě v sousedství s kapacitou 14 osob, celkově se tedy u nás může ubytovat 18 osob.

Ubytování Jizerské hory

Jizerské hory, ubytování – Ubytování Jizerské hory - ucelený přehled možností ubytování: hotely, penziony, privátní ubytování, chaty, chalupy ale i souhrn zajímavosti a turistické cíle, dále praktické informace na cestu počasí, sněhové podmínky, webkamery,vše o regionu Jizerské hory.

Načítání trvalo 2.7820 sekund.