+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa Praženica Liptovs

Klíčová slova:

E-mail: 421905798011@orangemail.sk

Datum vloľení do katalogu: 2. srpna 2011

Popis: Záujemcom ponúkame rekreačný objekt - chalupu v chránenej oblasti Veľká Fatra v obci Liptovské Revúce. Obec Liptovské Revúce sa nachádza medzi Ružomberkom a známym lyžiarskym strediskom Donovaly. Skladá sa z troch častí - Nižná, Stredná, Vyšná. Je to rázovitá obec, dlhá 5 km. Pre milovníkov prírody a turistiky sa tu nachádzajú pekné turistické trasy, je tu možnosť zberu húb a lesných plodov.

Web: chalupaprazenica.webnode.sk/

Další související informace

Celsion

Požárně bezpečnostní řešení, – Firma Celsion nabízí požárně bezpečnostní řešení, protipožární rozvaděče a protipožární systémy. Celsion – požárně bezpečnostní řešení je středně velký výrobce se specializací na oblast řešení funkceschopnosti elektrického zařízení v případě vypuknutí požáru. Naše speciálně vyvinuté výrobky Celsion, jako jsou protipožární skříně, protipožární rozvaděče a protipožární systémy řešení funkceschopnosti v oblasti IT techniky náš výrobní program ucelují a vytváří nám mezi našimi zákazníky mimořádné jméno.

NTS - Šedivý

Výroba pracovních oděvů, ochranné oděvy, pracovní – Naše firma se zabývá výrobou ochranných oděvů a pomůcek. Od jejího vzniku byly hlavním materiálem pro zpracování různé druhy netkaných textilií, časem se k nim však přidaly i textilie tkané. Mnohostranná použitelnost těchto textilií nám dává možnost nabídnout našim zákazníkům širokou paletu výrobků od ochranných oděvů a jejich součástí pro téměř jakékoli prostředí (strojírenský průmysl, potravinářství, zdravotnictví, lakovny, atd.), přes návleky na různé součásti statických i pohybujících se strojů, návleky a přehozy přes automobily, sedačky, pneumatiky, zakonzervované strojní celky, až po zahrádkářské agrotextilie.

Načítání trvalo 1.2682 sekund.