+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa Praženica Liptovs

Klíčová slova:

E-mail: 421905798011@orangemail.sk

Datum vloľení do katalogu: 2. srpna 2011

Popis: Záujemcom ponúkame rekreačný objekt - chalupu v chránenej oblasti Veľká Fatra v obci Liptovské Revúce. Obec Liptovské Revúce sa nachádza medzi Ružomberkom a známym lyžiarskym strediskom Donovaly. Skladá sa z troch častí - Nižná, Stredná, Vyšná. Je to rázovitá obec, dlhá 5 km. Pre milovníkov prírody a turistiky sa tu nachádzajú pekné turistické trasy, je tu možnosť zberu húb a lesných plodov.

Web: chalupaprazenica.webnode.sk/

Další související informace

Worm reality Ostrava

Reality; Ostrava; byty; Ostrava; domy; pozemky; – Realitní kancelář Ostrava se zaměřuje na byty, rodinné domky a pozemky, na jejich prodej a pronájem v Ostravě a okolí. Dále nabízíme finanční a právní služby při koupi nebo prodeji nemovitosti.Reality; Ostrava; byty; Ostrava; domy; pozemky; prodej; pronájem;

Podlahy Praha 9

Podlahy Praha 9, podlahy Praha, podlahy – Podlahy Praha 9: zvolit správnou podlahovou krytinu je důležité pro hladký chod domácnosti. Laminátové podlahy, plovoucí i dřevěné podlahy, korek, PVC, široký výběr koberců. Prodej a pokládka podlahové krtiny, rekonstrukce interiéru a koupelny.

Galerie malířů

malířství, ilustrace, obrazy, obrázky, grafika, – Galerie tvorby současných českých malířů a ilustrátorů. Možnost prezentace a prodeje prací bez nutnosti platit nějaké provize z prodeje. Pro návštěvníky možnost koupě obrazů po dohodě přímo od autora.

Načítání trvalo 0.0672 sekund.