+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa Praženica Liptovs

Klíčová slova:

E-mail: 421905798011@orangemail.sk

Datum vloľení do katalogu: 2. srpna 2011

Popis: Záujemcom ponúkame rekreačný objekt - chalupu v chránenej oblasti Veľká Fatra v obci Liptovské Revúce. Obec Liptovské Revúce sa nachádza medzi Ružomberkom a známym lyžiarskym strediskom Donovaly. Skladá sa z troch častí - Nižná, Stredná, Vyšná. Je to rázovitá obec, dlhá 5 km. Pre milovníkov prírody a turistiky sa tu nachádzajú pekné turistické trasy, je tu možnosť zberu húb a lesných plodov.

Web: chalupaprazenica.webnode.sk/

Další související informace

MIJO-STAV stavby s.r.o.

Rekonstrukce bytovych domu Revitalizace bytovych – Společnost MIJO-STAV stavby s.r.o. nabízí služby v oblasti komplexní revitalizace bytových domů, zateplení obvodového pláště a další. Nabízíme také poradenství v oblasti financování rekonstrukcí a dotací Zelená úsporám.

Půjčka na bydlení

půjčka na bydlení, půjčka, půjčky, úvěr, úvěry – Půjčka na bydlení je nabízena mnoha českými firmami, účelem této informační stránky je poskytnout vám základní informace jak si vybrat tu správnou firmu. Můžete se zde i podělit o zkušenosti s firmami.

Půjčka bez potvrzení o př

půjčka bez potvrzení příjmu, půjčka bez potvrzení – Půjčka bez potvrzení o příjmu je nabízena mnoha českými firmami. Účelem tohoto blogu je poskytnout vám základní informace jak si vybrat tu správnou společnost. Na stránce se můžete také podělit o zkušenosti s dalšími firmami.

Načítání trvalo 0.0796 sekund.