+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa Preisler v Kořenově

Klíčová slova: Chalupa Preisler ,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 18. z??? 2012

Popis: Samostatně stojící chalupa s neoploceným pozemkem v Příchovicích v Jizerských horách poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Nabízí k ubytování celkem 3ložnice. Rozložení pokojů je 2 x 2 lůžka s přistýlkou a válendou. Další pokoj je 1 x 2lůžka. Hosté mohou využívat sprchový kout s teplou vodou po celý den. Chalupa je vytápěna přímotopy. Nabízí stravování vlastní. Chalupa Preisler disponuje kuchyňským koutem s varnou jednotkou se dvěma plotnami, kávovarem, toustovačem, lednicí a nádobím. Možnost stravování v restauraci, která je vzdálená 400 metrů od chalupy a nabízí klasickou českou kuchyni. Obchod se nachází kousek od chalupy. Domácího mazlíčka je možné přivést po dohodě. Topivo do krbu si klient zajišťuje sám. Parkování u chalupy, v zimě nedaleko chalupy.

Web: www.chalupa-preisler-v-korenove.ubytovani-v-jizerkach.com

Další související informace

Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA Luhačovice v Luhačovicích

Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA ,ubytování v – Kulturní památka Vila Valaška je dílem významného slovenského architekta Dušana Jurkoviče ve stylu lidové secese z roku 1907 a patří mezi jeho nejvýznamnější stavby v Luhačovicích. Luxusní lázeňský hotel, který nabízí nadstandardní služby a individuální přístup i pro nejnáročnější hosty. Přímo v hotelu se nachází restaurace se sluneční terasou a také wellness centrum s balneoprevádzkou.

Hotel TRINITY v Olomouci

Hotel TRINITY ,ubytování v Olomouci – Budeme velmi potěšeni, pokud se rozhodnete strávit chvíle odpočinku v našem hotelu. Rekostrukce budovy hotelu, původem měšťanského domu postaveného ve 13. století,byla provedena podle návrhu architekta Petra Braunera Hotel se nachází přímo v historickém centru, jeho součást tvoří původní měšťanský dům ze 13.století. Originální desingový nábytek v retro stylu / Ing.arch. Eugen Točík/ doplněný výtvarnými díly moravských umělců a Kristiana Kodeta, vytváří nevšední prostředí hotelu představující dokonalou symbiózu historie se současností.

PENZION POD ZÁMKEM v Boskovicích

PENZION POD ZÁMKEM ,ubytování v Boskovicích – Penzion Pod zámkem je situován v zámeckém areálu v těsné blízkosti středu města. Celková kapacita penzionu je 48 lůžek. Ubytování, jehož součástí je snídaně, poskytujeme v jedno a dvoulůžkových pokojích. Pro rodiče s dětmi jsou připraveny rodinné pokoje. Všechny pokoje mají svoje vlastní sociální zařízení. Pro hosty penzionu je k dispozici bezplatné parkoviště.

Načítání trvalo 0.0822 sekund.