+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa Slovenský raj v Hrabušiciach

Klíčová slova: chalupa, ubytovanie, Chalupa Slovenský raj,

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2012

Popis: Chalupa Hrabušice je pekná a štýlová chalupa, z ktorej už je to len kúsok do Národného parku Slovenský raj. Hlavným vchodom z bočnej strany chaty sa vchádza do chodby, z ktorej sa ďalej ide do kuchyne so spoločenskou miestnosťou, z ktorej je ešte prístupné sociálne zariadenie (WC v rámci kúpeľne) a ústia z nej schody do podkrovia. V podkroví je chodba, spálňa A, B, C a samostatné WC. Okolo objektu je veľký zatrávnený pozemok, na ktorom môžu klienti využiť kryté vonkajšie posedenie, otvorené ohnisko a prenosný gril.

Web: www.chalupa-slovensky-raj-v-hrabusicach.ubytovanie-online.com

Další související informace

Design hotel RomantiCK v Třeboni

Design hotel RomantiCK, – Hotel Romantick klade velký důraz na design a drobné detaily. U nás na Vás čeká 26 unikátních pokojů. Každý je jiný, každý má svou jedinečnou atmosféru.Pokoje jsou pojmenovány a zařízeny podle květin, které můžete najít na jihočeských loukách a zahrádkách.Zdarma bezdrátové připojení k internetu. V ceně ubytování je: snídaně formou bufetu, wellness Slunečnice – vířivka,sauna, a parkoviště.

Hotel U brány v Uherském Brodě

hotel, U Brány, ubytování, Uherský Brod, – Hotel U Brány stojí v centru Uherského Brodu. Hotel U Brány v Uherském Brodě nabízí ubytování a kvalitní prostory pro obchodních jednání, rodinné oslavy, promoce, svatby a školení. Jedná se o samostatně stojící objekt, který ze zadní strany sousedí s městským parkem. Pro zaparkování odbočte těsně nad hotelem doprava, na vyhrazené bezplatné parkoviště hotelu. Parkovat lze i na hlavní cestě, přímo před hotelem U Brány v Uherském Brodě.

I.mlýn v Chomutově

penzion, I.mlýn, První Mlýn, ubytování, Chomutov, – Penzion s restaurací První Mlýn se nachází v krásném prostředí uprostřed přírody 6 km od centra Chomutova směrem na Horu Sv. Šebestiána, jen 45 minut pěší chůze z města. V blízkém okolí penzionu První Mlýn v Chomutově se nachází cyklistická stezka, která se v zimním období využívá jako běžkařská trať.

Načítání trvalo 0.3108 sekund.