+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa u Hrušků Křížlice u Horních Vítkovic v krkonoších v Jilemnici

Klíčová slova: Chalupa u Hrušků Křížlice u Horních Vítkovic v

Datum vloľení do katalogu: 18. kv?tna 2012

Popis: Chalupa u Hrušků se nachází v Křížlicích Jilemnici na polosamotě v klidném prostředí Krkonoš.Chalupa U Hrušků v Křížlicích Jilemnici nabízí hostům ubytování pro 14 osob a to ve dvou apartmánech 4 + 1 přistýlka. Při větším počtu osob v apartmánu je další ložnice pro 4 osoby. Apartmány jsou v podkroví a mají vlastní samostatný vchod. Apartmány jsou vytápěny krbovými kamny, ložnice a sklípek elektrickými přímotopy.Každý apartmán má vlastní kompletně vybavenou kuchyň. Hosté si mohou vařit svoje vlastní jídlo, nebo navštívit jednu z restaurací ve vesnici a pochutnat si na nějaké domácí specialitě. Možnost vzít s sebou domácího mazlíčka.

Web: www.chalupa-u-hrusku-v-krizlicich.ubytovani-v-krkonosich.com

Další související informace

Penzion U silnice v Klatovech

Penzion U silnice,ubytování v – Penzion U Silnice najdete v malé obci Javorná přibližně 10 km severovýchodně od města Železná Ruda .Celková kapacita penzionu je 23 lůžek. 2 dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, 1 třílůžkový pokoj a 3 čtyřlůžkové pokoje (jeden s možností přistýlky). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC), BTV a radio.Stravování zajišťuje moderní restaurace s výtečnou českou kuchyní. V nabídce je řada krajových šumavských specialit. Možnost snídaní, polopenze nebo plné penze.Parkování přímo u penzionu zdarma. Zvířátka kočka nebo pes za poplatek.

Hotel U DUBU v Jablonném nad Orlicí

Hotel U DUBU,ubytování v Jablonném nad – Hotel U Dubu je položen na okraji Jablonného nad Orlicí, vzdálenost do centra je přitom pouhých 150 metrů. K dispozici Vám bude restaurace vyvařující kuchyní českou, mexickou a country, na přání Vám však uvaříme vše, nač si vzpomenete. Mimo restaurace je k dispozici společenský sál pro 220 osob se dvěma samostatnými bary a salonek pro 35 osob. Kapacita ubytovací části je 23 lůžek v 10 pokojích, veškeré pokoje mají vlastní sociální zařízení.Parkování je možné přímo před hotelem a v jeho nejbližší blízkosti.

Načítání trvalo 3.5853 sekund.