+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa U Popelků v Novém Městě na Moravě

Klíčová slova: chalupa, U Popelků, Nové Město na Moravě, Nové

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2012

Popis: Chalupa U Popelků se nachází v Jiříkovicích na Českomoravské Vysočině asi 4 km od Nového Města na Moravě. Pokud hledáte ubytování v Novém Městě na Moravě a jeho okolí a jste nejenom sportovní nadšenec, je chalupa ideální volbou. Chalupa U Popelků v Jiříkovicích u Nového Města Na Moravě je vzdálená pouze 2 km od hlavní silniční tepny vedoucí z Nového Města na Moravě do Žďáru nad Sázavou a je dopravně velice dobře dostupná.

Web: www.chalupa-u-popelku-v-novem-meste-na-morave.raj-ubytovani.info

Další související informace

Penzion Pod hradem v Nových Hradech

Penzion Pod hradem, Nové – Penzion Pod Hradem v Nových Hradech poskytuje hostům celkem 17 pokojů a apartmánů. Pokoje v přízemní části budovy mají společné sprchy a sociální zařízení na chodbě. Ostatní pokoje mají vlastní koupelnu se sociálním zařízením a televizor.Na dobré jídlo si zajděte do penzionu Pod Hradem v Nových Hradech kde se již na Vás těší výborná restaurace. Během letních prázdnin a o víkendech je hostům restaurace k dispozici téměř po celý den. Mimo sezónu pak ve všední dny pouze po dobu snídaní a večeři.

Chalupa Ždiar

chalupa, ubytovanie, chalupa Ždiar, ubytování ve – Chalupa Ždiar nabízí ubytování vhodné pro rodiny s dětmi nebo skupiny, kteří preferují soukromí, protože mají celou chalupu pouze pro sebe. Je k pronájmu přednostně na týdenní a víkendové pobyty a poskytuje pronájem v apartmánech s maximální kapacitou 12 osob.Nepřetržité vytápění ústředním plynovým topením je v zimním období samozřejmostí. Chalupa je pokryta WI-FI internetovým připojením - služba za příplatek. V chalupě je samostatně situovaná koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Chalupa Slovenský raj v Hrabušiciach

chalupa, ubytovanie, Chalupa Slovenský raj, – Chalupa Hrabušice je pekná a štýlová chalupa, z ktorej už je to len kúsok do Národného parku Slovenský raj. Hlavným vchodom z bočnej strany chaty sa vchádza do chodby, z ktorej sa ďalej ide do kuchyne so spoločenskou miestnosťou, z ktorej je ešte prístupné sociálne zariadenie (WC v rámci kúpeľne) a ústia z nej schody do podkrovia. V podkroví je chodba, spálňa A, B, C a samostatné WC. Okolo objektu je veľký zatrávnený pozemok, na ktorom môžu klienti využiť kryté vonkajšie posedenie, otvorené ohnisko a prenosný gril.

Načítání trvalo 0.0597 sekund.