+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa U Potoka Josefův

Klíčová slova: ubytování na horách, ubytování v Jizerských horách

E-mail: chalupa@jizerkyupotoka.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. kv?tna 2010

Popis: Chalupa nabízí ubytování ve 4 apartmánech v Jizerských horách. Společenská místnost, stolní fotbal a tenis, kulečník, krbová kamna. Zahrada s bazénem a skluzavkami, TV, SAT, WIFI zdarma, kolárna/lyžárna, parkoviště, blízko vleků, cyklistické stezky.

Web: www.jizerkyupotoka.cz

Další související informace

Penzion U Potůčku

ubytování v Jizerských horách, penzion – Horský penzion U Potůčku v obci Smržovka v krásném koutu Jizerských hor s kapacitou 37 míst. Zahrada, plážový voleyball, ohniště, venkovní posezení, restaurace, bar, sauna, společenská místnost a sposta dalších. Přijďte pobejt, rádi Vás uvidíme.

Ubytování v Ružomberku

ubytování v ružomberku, ubytování na Liptově – Poskytujeme ubytovanie na súkromí so samostatným uzamknuteľným vchodom, na prízemí rodinného domu s veľkou ovocnou záhradou, v tichej okrajovej časti mesta, na kopci pod lesom. Z domu je nádherný výhľad na mesto, horstvá Malej a Veľkej Fatry, Chočských vrchov a Západných Tatier.

Ubytování Hofman v Podkrk

ubytování na statku v podkrkonoší, ubytování – Dagmar Hofman - ubytování na rodinném statku v Javorníku v Podkrkonoší. Nabízíme Vám ubytování na rodinném statku v Rudníku-Javorníku v podhůří Krkonoš, kde je též možnost ustájení Vašich koní. Statek se nachází v příjemné lokalitě na úpatí Černé hory, nedaleko center letní turistiky v Krkonoších.

Načítání trvalo 0.0636 sekund.