+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa U Potoka Josefův

Klíčová slova: ubytování na horách, ubytování v Jizerských horách

E-mail: chalupa@jizerkyupotoka.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. kv?tna 2010

Popis: Chalupa nabízí ubytování ve 4 apartmánech v Jizerských horách. Společenská místnost, stolní fotbal a tenis, kulečník, krbová kamna. Zahrada s bazénem a skluzavkami, TV, SAT, WIFI zdarma, kolárna/lyžárna, parkoviště, blízko vleků, cyklistické stezky.

Web: www.jizerkyupotoka.cz

Další související informace

Penzion U Potůčku

ubytování v Jizerských horách, penzion – Horský penzion U Potůčku v obci Smržovka v krásném koutu Jizerských hor s kapacitou 37 míst. Zahrada, plážový voleyball, ohniště, venkovní posezení, restaurace, bar, sauna, společenská místnost a sposta dalších. Přijďte pobejt, rádi Vás uvidíme.

Ubytování na horách

Ubytování na horách, ubytování Krkonoše, Hotely, – Ubytování na horách je nový server nejen o ubytování v Krkonoších.. Na stránkách naleznete přehled ubytovacích kapacit, tipy na výlety, sněhové zpravodajství a mnoho dalších rad a informací. Krkonoše jsou tím pravým místem pro strávení Vaší dovolené..

Ubytování na hájence v Bystřici nad Pernštjnem

Ubytování na hájence,ubytování v Bystřici nad – Ubytování na hájence nabízí k dispozici:Velký apartmán 8 lůžek, možnost přistýlkyMalý apartmán 4 lůžkaLovecký apartmán 5 lůžekZamilovaný apartmán 2 lůžka, možnost přistýlky. Apartmány jsou vybaveny kuchyní, sociálním zařízením. www.lsokarasin.cz

Načítání trvalo 3.4294 sekund.