+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupy-FIDU Dudov Skrýchov u Malšic

Klíčová slova: Chalupy-FIDU Dudov,ubytování Skrýchov u

Datum vloľení do katalogu: 5. ??jna 2012

Popis: Chalupa se nachází v obci Dudov. K dispozici je oddělené posezení, zahrada , ohniště, bazén, gril, možnost hrát volejbal a fotbal. Parkování přímo u objektu.V přízemí chalupy se nachází tři ložnice (4+4+2 lůžka), chodba a velká obytná kuchyň, koupelna ( sprcha, umývadlo, WC ). Vytápění je krbovými kamny.

Web: www.chalupy-fidu-dudov-ve-skrychove-u-malsic.ubytovani-cz-hotel.net

Další související informace

Penzion a hospůdka u Štěpánků v Trpišovicích

Penzion a hospůdka u Štěpánků,ubytování v – Penzion a hospůdka U Štěpánků se nachází na okraji lesa, v malebné vesničce Trpišovice nedaleko Ledče nad Sázavou. Penzion U Štěpánků poskytne zázemí max. 10 osobám. K Vašemu pohodlí přispějí kompletně vybavené apartmány - vlastní WC a sociální zařízení, TV, plně vybavená kuchyňka. Levné.ubytování,Rybaření.Turistika.Pobyty s dětmi. .

Hotel U Beránka v Náchodě

Hotel U Beránka,ubytování v – Penzion U Beránka se nachází na náměstí v centru města Náchod, přesto však v klidném prostředí s výhledem na dominantu náchodského zámku. Naši hosté mají na výběr z ubytování v původní secesní části, nebo v moderní nově přistavené části hotelu. V hotelu je k dispozici 125 lůžek, včetně jednoho bezbariérového pokoje. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou teplého a studeného bufetu v hotelové restauraci .

Dětská kavárna Brno u Bul

dětská kavárna Brno, hlídání dětí Brno, kavárna u – Jsme dětská kavárna u Buldoka, příjemný podnik v centru Brna, který nabízí výjimečnou možnost posezení maminek i s jejich dětmi. Dětská kavárna u Buldoka je vhodným místem nejen pro každou maminku. Dětská kavárna Brno u Buldoka

Načítání trvalo 0.0561 sekund.