+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupy-FIDU Dudov Skrýchov u Malšic

Klíčová slova: Chalupy-FIDU Dudov,ubytování Skrýchov u

Datum vloľení do katalogu: 5. ??jna 2012

Popis: Chalupa se nachází v obci Dudov. K dispozici je oddělené posezení, zahrada , ohniště, bazén, gril, možnost hrát volejbal a fotbal. Parkování přímo u objektu.V přízemí chalupy se nachází tři ložnice (4+4+2 lůžka), chodba a velká obytná kuchyň, koupelna ( sprcha, umývadlo, WC ). Vytápění je krbovými kamny.

Web: www.chalupy-fidu-dudov-ve-skrychove-u-malsic.ubytovani-cz-hotel.net

Další související informace

Penzion U Lamy v Krásné Lípě

pension, penzion, U Lamy, České Švýcarsko, Krásná – Ubytování na hranici národního parku České Švýcarsko a chráněných krajinných oblastí Labské pískovce a Lužické hory Penzion U Lamy nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových podkrovních pokojích. Lokalita Českého Švýcarska je velmi oblíbená, obec Krásná Lípa leží přímo na hranici tohoto Národního parku a chráněných krajinných oblastí Lužické hora a Labské pískovce. Do Saského Švýcarska (SRN) je to 5 km.

Hotel U MARTINA v Rožmberku nad Vltavou

Hotel u Martina,ubytování v Rožmberku nad Vltavou – Náš Hotel u Martina se nacházína na Jihu Čech v Rožmberku nad Vltavou mezi Českým Krumlovem a Lipenskou vodní nádrží. hotel se stává ze dvou budov, kapacita hotelu je 53 lůžek ve 20 pokojích. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a barevným televizorem s dálkovým ovládáním. V zimním období a chladnějších dnech roku jsou pokoje vytápěny ústředním topením. Pokoje jsou stylově avšak velmi komfortně vybaveny.Restaurace u Martina– stylový interiér a velká letní terasaBar-Rastaurant Kocábka– originální letní terasa v designu paluby lodě, která se nachází přímo pod hrademNoční bar.

Penzion U Kata v Bruntále

Penzion U Kata ,ubytování v – Ubytujte se v klidném prostředí Penzionu U Kata, který leží v nově zrekonstruovaném areálu nedaleko centra města Bruntál. Příjemné ubytování Vám penzion poskytne ve standardně vybaveném dvou nebo třílůžkovém pokoji s vlastní toaletou i koupelnou. Výhodou Penzionu U Kata je jeho bezbariérový přístup a velké parkoviště. Dále penzion disponuje letní terasou, velkým krbem a restaurací U Kata se skvělou kuchyní a příjemnou obsluhou.

Načítání trvalo 2.7615 sekund.