+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupyroubal.cz

Klíčová slova: pronájem chalupy, pronájem roubenky, pronájem roub

E-mail: links@wpj.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. b?ezna 2014

Popis: Pronájem luxusních roubených chalup umístěných v srdci krkonošské přírody nedaleko obce Černý Důl a několika skiareálů. K pronájmu nabízíme tři nadstandardně zařízené roubenky s dobovými kachlovými kamny, vířivkou, bazénem a krbem. Zažijte nezapomenutelnou dovolenou na našich chalupách v Krkonoších!

Web: www.chalupyroubal.cz

Další související informace

AAA KANCELÁŘE.CZ

kanceláře,kanceláře prodej,kanceláře pronájem – Realitní server AAA KANCELÁŘE.CZ je zaměřený na prodej a pronájem kancelářských, obchodních, výrobních a administrativních prostor. Realitní kanceláře z celé ČR. Užitečné rady při nákupu, prodeji a pronájmu nebytových prostor. Inzerce zdarma.

Chata Chaloupky

ubytování, pronájem chaty, chata, chaloupky – Objekt se nachází v poklidném prostředí obce Chaloupky, okres Beroun. Obec Chaloupky je situována v krásné přírodě pohoří Brdy, které je vhodné zejména pro turistiku, cyklistiku, ale i pro sběr hub a na hřebenech všudypřítomných borůvek. Pronájem chaty v poklidném prostředí obce Chaloupky, okres Beroun. Obec Chaloupky je situována v krásné přírodě pohoří Brdy. Chata je standardně obyvatelná pro 7 lidí. Cena již od 170Kč/os/noc.

Pronájem tiskáren

Pronájem tiskáren, prodej levných tonerů – Už Vás nebaví starat se o Vaše tiskárny v kanceláři? Už nechcete platit za nové nebo další tiskárny? Chcete opravdu výrazně ušetřit na tisku? Platit budete jen za odebrané originální tiskové náplně a to za nejlepší garantovanou cenu na trhu. Černobílou stránku tak vytisknete za cenu do 30 haléřů!

Načítání trvalo 0.0514 sekund.