+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupyroubal.cz

Klíčová slova: pronájem chalupy, pronájem roubenky, pronájem roub

E-mail: links@wpj.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. b?ezna 2014

Popis: Pronájem luxusních roubených chalup umístěných v srdci krkonošské přírody nedaleko obce Černý Důl a několika skiareálů. K pronájmu nabízíme tři nadstandardně zařízené roubenky s dobovými kachlovými kamny, vířivkou, bazénem a krbem. Zažijte nezapomenutelnou dovolenou na našich chalupách v Krkonoších!

Web: www.chalupyroubal.cz

Další související informace

Pronájem chalupy Šumava,

ubytování na šumavě, pronájem chalupy, špičák, Nýr – Celoroční pronájem - zděná rekreační chalupa v krásné přírodě, Národní park Šumava, nedaleko lesa a obce Zelená Lhota, 8 km od Nýrska na Šumavě. 6x lůžko, 2x lůžko pro děti + 2x přistýlka. Koupání, lyžování, cykloturistika, turistika.

Pronájem plachetnice

yachting, pronájem plachetnice na Orlické přehradě – Pronájem plachetnice na Orlíku zajišťujeme od května do října. K dispozici je kajutová plachetnice INKA pro maximálně 6 osob. Můžete na Orlické přehradě strávit krásné chvíle při plavbě, chytání ryb a koupání.

Pronájem bytu Plzeň

Pronájem bytu Plzeň, bytů, nájem bytu Plzeň, – Specializované stránky realitního makléře na pronájem bytu a bytů v Plzni a okolí. Najdete zde byty k pronájmu všech velikostí, můžete zadat nabídku či poptávku na byt. Články a informace o pronájmu bytů v Plzni, vývoj trhu a cen.

Načítání trvalo 0.0594 sekund.