+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupyroubal.cz

Klíčová slova: pronájem chalupy, pronájem roubenky, pronájem roub

E-mail: links@wpj.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. b?ezna 2014

Popis: Pronájem luxusních roubených chalup umístěných v srdci krkonošské přírody nedaleko obce Černý Důl a několika skiareálů. K pronájmu nabízíme tři nadstandardně zařízené roubenky s dobovými kachlovými kamny, vířivkou, bazénem a krbem. Zažijte nezapomenutelnou dovolenou na našich chalupách v Krkonoších!

Web: www.chalupyroubal.cz

Další související informace

Ubytování ve Strmilově

Ubytování Strmilov Kunžak Pronájem skupiny Kanada – V České republice působíme od roku 1991 jako investiční poradci zahraničních investorů v oblasti nemovitostí. Naši klienty jsou zahraniční developeři, investiční fondy a další subjekty, které chtějí investovat do nemovitostí ve Střední Evropě, zejména v Praze. Spolupráci nabízíme od vyhledání vhodné nemovitosti až po akvizici a následně od stavby až po prodej.

Digi Reality.cz

reality, domy, byty, neomvitosti, prodej pronajem – Vyhledávač realit digireality.cz nezávisle soustřeďuje nemovitosti z nabídky jednotlivých RK a umožní vám vyhledávat tyto reality mnohem lépe a rychleji, než procházením stránek každé realitní kanceláře ručně. Nemovitosti se aktualizují denně a lze je zasílat emailem, RSS, nebo přidat na homepage.

Půjčovna, pronájem plošin

půjčovna plošin, pronájem plošin, montážní plošiny – ED Plošiny s.r.o. je půjčovna montážních plošin, které zajistí veškeré výškové práce v rozmezí 10 - 30 m. Vlastní plošiny značky Denka lift, Nyftylift a Compact. Pronajímá vysokozdvižné plošiny na 1 hodinu až na několik měsíců a v případě poruchy zajistí náhradní stroj. Nabízí obhlídku pracoviště a dopravu plošiny zdarma.

Načítání trvalo 3.5032 sekund.