+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Charis Tour - Řecko

Klíčová slova: Řecko, Řecké ostrovy, letecky z Ostravy, Kréta

E-mail: charis@charis.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ledna 2010

Popis: Zajišťujeme levné letecké zájezdy do Řecka s odlety z Ostravy-Mošnov. Nabízíme ubytování v apartmánech, studiích i hotelích. Výrazné slevy na děti až do věku 20-ti let. Slevy za včasný nákup. Upřednostňujeme individuální přístup ke klientům.

Web: www.charis.cz/

Další související informace

Athény a jejich historie

athény,relaxace,staré řecko,řecko,atény – Centrum řecké vzdělanosti a historie stojí za návštěvu. Majestátná Akropole a celé centrum řeckých Athén stojí za návštěvu nejen pro nadšené historiky a milovníky minulosti. Prozkoumejte Athény virtuálně na internetu a vyražte na dovolenou.

Poznejte Řecko

Řecko,historie,folklor,zajímavosti,řecká kuchyně – poznejte Řecko - Řecko - informace o zemi a přírodě, řeckých bájích a mýtech. Řecká kuchyně a recepty, pravoslaví a další zajímavé informace.poznejte Řecko - Řecko - informace o zemi a přírodě, řeckých bájích a mýtech. Řecká kuchyně a recepty, pravoslaví a další zajímavé informace.

Severní Řecko.cz

Řecko, Makedonie, místopisy, povídky, překlady – Web věnovaný severnímu Řecku. Naleznete zde místopisy, cestopisy a zajímavosti jakož i tematické historky a povídky, překlady řeckých textů i sekci o řeckém jazyce a jeho záludnostech. Součástí je i diskusní fórum o tématech spojených s Řeckem.

Načítání trvalo 0.0531 sekund.