+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Charis Tour - Řecko

Klíčová slova: Řecko, Řecké ostrovy, letecky z Ostravy, Kréta

E-mail: charis@charis.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ledna 2010

Popis: Zajišťujeme levné letecké zájezdy do Řecka s odlety z Ostravy-Mošnov. Nabízíme ubytování v apartmánech, studiích i hotelích. Výrazné slevy na děti až do věku 20-ti let. Slevy za včasný nákup. Upřednostňujeme individuální přístup ke klientům.

Web: www.charis.cz/

Další související informace

Lefkada - informace

Lefkada,řecko,dovolená,fotky,zájezdy,pláže – Zkušenosti z první ruky od delegáta CK na ostrově Lefkada. Rady na dovolenou, nejkrásnější pláže, možnosti ubytování, fotografie.

Řecko dovolená

řecko, dovolená – Na řecké půdě se procházela neuvěřitelná historie, která nám toho do současnosti zanechala opravdu mnoho. Řekové dali život také bájím a bajkám, které dnes vyprávíme dětem na dobrou noc. Řecko se chlubí nejen krásnou krajinou a zajímavou minulostí. Kromě toho je v oblibě i její mysteriózní kuchyně. Rozhodně si při jeho návštěvě nenechte nic z toho uniknout.

Tolo, cestopis z Peloponé

řecko, pelopones, tolo – Informace o dovolené z oblasti Tolo, Peloponés, Řecko. Fotografie obce Tolo která je ideální pro výlety do téměř všech antických měst starého řecka. Info o půjčovně aut, výletech do okolí, popisy atd.

Načítání trvalo 0.0915 sekund.