+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Charis Tour - Řecko

Klíčová slova: Řecko, Řecké ostrovy, letecky z Ostravy, Kréta

E-mail: charis@charis.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ledna 2010

Popis: Zajišťujeme levné letecké zájezdy do Řecka s odlety z Ostravy-Mošnov. Nabízíme ubytování v apartmánech, studiích i hotelích. Výrazné slevy na děti až do věku 20-ti let. Slevy za včasný nákup. Upřednostňujeme individuální přístup ke klientům.

Web: www.charis.cz/

Další související informace

CK LEFKADA Tours, s.r.o.

Lefkada,Řecko,cestovní kancelář,last minute – Nabídka last minute zájezdů na řecký ostrov Lefkada (potápění, výlety, motorové čluny...). Ostrov leží při západním pobřeží Řecka v Jónském moři, v blízkosti mysu Actio u města Preveza. Zeměpisná šířka na úrovni nejjižnějších výběžků Sardinie nebo Baleár dává základní předpoklad dlouhého a vyrovnaného teplého počasí. Charakteristickým prvkem ostrovního klimatu je stálý příjemný vánek prosycený mořskou solí a vlhkostí. Množství srážek v zimním období a dostatek spodní vody dal vzniknout bohaté a pestré subtropické vegetaci.

Řecko - dovolená

Řecko dovolená, last minute, řecké ostrovy, kréta – Nabídka zájezdů a last minute do Řecka a na řecké ostrovy do oblíbených, nejkrásnějších a turismem nedotčených destinací. Najdete zde i důležité informace, počasí, video a fotografie související s Řeckem. U nás si vybere každý...

Načítání trvalo 0.0784 sekund.