+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Apolena v Loučné

Klíčová slova: Chata,Apolena,ubytování,Loučná,Loucna,ubytovani

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2012

Popis: K ubytování lze využít 5 vkusně vybavených apartmánů. Tři apartmány jsou se dvěma ložnicemi. Horská chata má celkem 20 lůžek, lze přidat další přistýlky. Každý apartmán má vlastní, moderní a kompletně vybavené sociální zařízení. Stravování převážně polopenze (snídaně + vydatné večeře minimálně o dvou chodech) nebo plné penze si lze objednat ve 350 metrů vzdáleném penzionu Kodera.

Web: www.chata-apolena-loucna.az-ubytovani.info/

Další související informace

Penzion Hradisko v Rožnově pod Radhoštěm

penzion,ubytování,Rožnov pod – Penzion Hradisko se nachází na okraji města Rožnov pod Radhoštěm v samém srdci Valašska. Díky své poloze je výhodným místem pro start mnoha výletů. Hosty penzionu Hradisko v Rožnově pod Radhoštěm čekají příjemně vybavené dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a plně vybavený čtyřlůžkový apartmán. Domácí mazlíčci jsou vítaní a lze je mít u sebe na pokoji zdarma. Parkování je k dispozici rovněž zdarma přímo v areálu ubytování. V celém areálu, včetně pokojů, je k dispozici free wi-fi připojení.

Hotel Koruna v Opavě

hotel,ubytování,Opava,Koruna,apartmán,restaurace – Hotel Koruna nabízí ubytování v samotném historickém centru Opavy, 25 km od Ostravy. Hostům jsou k dispozici rozměrné, nově zrekonstruované pokoje ve 3 kategoriích - Standard***, Business*** a Deluxe****. Celková kapacita hotelu je 133 lůžek včetně přistýlek. Ubytování je v 15 jednolůžkových pokojích, 34 dvoulůžkových pokojích, 6 apartmánech. Hotelové pokoje opavského penzionu Koruna jsou standardně vybaveny telefonem, barevným televizorem se satelitním příjmem, koupelnou a WC. K nadstandardní výbavě u k některých pokojů patří také minibar a internet.

Načítání trvalo 0.0551 sekund.