+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Apolena v Loučné

Klíčová slova: Chata,Apolena,ubytování,Loučná,Loucna,ubytovani

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2012

Popis: K ubytování lze využít 5 vkusně vybavených apartmánů. Tři apartmány jsou se dvěma ložnicemi. Horská chata má celkem 20 lůžek, lze přidat další přistýlky. Každý apartmán má vlastní, moderní a kompletně vybavené sociální zařízení. Stravování převážně polopenze (snídaně + vydatné večeře minimálně o dvou chodech) nebo plné penze si lze objednat ve 350 metrů vzdáleném penzionu Kodera.

Web: www.chata-apolena-loucna.az-ubytovani.info/

Další související informace

Rain Dogs, s. r. o.

ubytování, rezervace, on-line, hostel, hotel,chata – Základním programem společnosti je zprostředkování ubytování mezi cestovateli a poskytovateli ubytování. V závislosti na přihlášených ubytovacích zařízeních nabízíme ubytování ve všech oblastech světa. V prvním roce existence se společnost zabývala vývojem snadno ovladatelné internetové aplikace přinášející obousměrné spojení mezi ubytovateli a cestovateli, podpořené vyváženým systémem bonusů.

Hotel Golfi v Poděbradech

hotel,ubytování,Poděbrady,Golfi,apartmá,lázně – Hotel Golfi v Poděbradech najdete v centru lázeňského města v malebném zákoutí na pravém břehu řeky Labe. K ubytování v hotelu slouží 22 standardně vybavených pokojů s výhledem na řeku nebo poděbradský zámek. Jedenáct pokojů typu BASIC s oddělnými lůžky, devět pokojů typu ELEGANT s manželskou postelí a dvě apartmá nabízí příjemnou relaxaci. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, vanu nebo sprchový kout, TV se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou a minibar. Od ledna 2008 je zde nově otevřené svatební apartmá.

Penzion Adéla v Poličce

penzion,ubytování,Polička,Adéla,rodiny s – Penzion Adéla v Poličce nabízí ubytování v deseti pokojích. Každý z nich je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizním přijímačem, přípojkou k internetové síti a lednicí. Pokoje penzionu Adéla v Poličce jsou situované k silnici a mají speciální okna, která zajišťují odhlučnění. K penzionu Adéla ve městě Poličce patří prostorná zahrada s terasou, pískovištěm a houpačkami pro děti.

Načítání trvalo 0.0553 sekund.