+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Bouda Helena v Černém Dole

Klíčová slova:

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2011

Popis: Bouda Helena je typická horská bouda, nachází se v nadmořské výšce 1100 metrů v krásném prostředí východních Krkonoš mezi Pecí pod Sněžkou a Černým Dolem na místě zvaném Lučiny. Bouda Helena je výborné místo pro školní pobyty, pro rodiny s dětmi, sportovce, milovníky hor a pro všechny, kteří chtějí strávit příjemné chvíle svého volna v prostředí se spoustou možností vyžití. Krásný výhled na Černou, Liščí a Studniční horu. Horská bouda Helena nabízí ubytování v klasických pokojích s jedním až čtyřmi lůžky vybavených umyvadlem s tekoucí teplou a studenou vodou. Sociální zařízení (sprchy a WC) je společné na patře. Kapacita boudy je 46 lůžek v 18 pokojích.

Web: www.chata-bouda-helena-cerny-dul.abc-ubytovani.net/

Další související informace

Půjčka bez potvrzení příj

půjčka bez potvrzení příjmu, půjčky bez potvrzení – Půjčka bez potvrzení příjmu je nabízena mnoha českými firmami. Účelem tohoto blogu je poskytnout vám základní informace jak si vybrat tu správnou společnost. Na stránku můžete psát i své zkušenosti s ostatními firmami.

Kachlová kamna

Kachlová kamna – Společnost zabývající se kompletní dodávkou tepla do Vašich domovů. Cílem společnosti je skloubení nároků na moderní bydlení s technicky vyspělými možnostmi vytápění. Zabýváme se distribucí českých a evropských dodavatelů topných systémů od poradenství, montáž až po pozáruční servis.

Domino-kovani.cz - kování

klika, madla, koule, kování, dveřní, rozeta, – Internetový obchod s kamennou pobočkou v Hronově se zabývá prodejem klik, kovaných madel a příslušenství pro dveře. Kliky, madla, koule, dveřní kování, rozetové kování, štítové a příslušenství.klika, madla, koule, kování, dveřní, rozeta, štítové, příslušenství

Načítání trvalo 1.2752 sekund.