+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Hamerka NIDM na Horské Kvildě

Klíčová slova: Hamerka Horská Kvilda ,ubytování Horská Kvilda

Datum vloľení do katalogu: 11. ?nora 2012

Popis: Penzion Horská Kvilda® se nachází ve stejnojmenné obci v centru Národního parku Šumava v nadmořské výšce 1.055 m.n.m.Nově postavený rodinný penzion nabízí ubytování v pěti prostorných apartmánech.Apartmány Penzionu Horská Kvilda jsou 2 až 5 lůžkové s vlastním sociálním zařízením a dobře vybavenou kuchyňkou.

Web: www.ubytovani-hamerka-nidm-na-horske-kvilde.raj-ubytovani.info

Další související informace

Pension Aninka v Jáchymově

horská – Ubytování v horské chatě Aninka v Mariánské u Jáchymova je po celkové rekonstrukci z podzimu r. 2006. Apartmány jsou pro 3-6 osob s vlastním WC a sprchou, kuchyňkou, internetem a satelitní televizí. Celková ubytovací kapacita chaty Aninka v Mariánské je 19 lůžek plus přistýlky. Pobyt je ideální pro rodiny s dětmi a pro mateřské školky. Nabízeny jsou 4 apartmány s vlastním vchodem. Možnost uspořádání sportovních nebo podnikových akcí. K dispozici jsou rovněž učebny, průvodci, jazykoví lektoři.

Horská chalupa Apartmán Zmítko v Malé Úpě

horská chalupa, Apartmán Zmítko, ubytování, Malá – Apartmán Zmítko v Malé Úpě se nachází v klidné romantické části východních Krkonoš. Z apartmánu Zmítko v Malé Úpě je překrásný výhled na nejvyšší horu Krkonoš Sněžku a dále na Černou horu. Výstavba byla zahájena v červnu roku 2006, provoz byl zahájen 1.10. 2007.

Načítání trvalo 0.0586 sekund.