+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Jana v Kořenově

Klíčová slova: Chata Jana,ubytování Kořenov ,ubytovani,lyžování,

Datum vloľení do katalogu: 9. ?nora 2012

Popis: Moderní rekreační zařízení, které se nachází na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor, v obci Dolní Rejdice, Ubytovací zařízení je vhodné pro rekreaci rodin s dětmi, pro pořádání škol v přírodě, .Celý areál je na místě, dobře přístupném autem i autobusem. Terén ideální pro běžkaře i sjezdové lyžování (lyžařský vlek je cca 50m od chaty, ) v létě pro pěší turistiku, cykloturistiku i koupání v přírodním bazénu. Chata má vlastní parkoviště.

Web: www.chata-jana-v-korenove.raj-ubytovani.info

Další související informace

Ubytování na horách

ubytování,chalupy,orlické,hory,lyžování,turistika, – Rekonstruovaná chalupa se nachází v obci Pěčín, která vzdálená asi 4km od Rokytnice v Orlických h. Chalupa je v klidném místě.Víceúčelové hřiště v Pěčíně (tenis, volejbal, fotbal atp.)Koupaliště Žamberk, Vamberk. Bazén Ústí n.O.,Rychnov n.K..

Hotel Orion v Praze

HOTEL ORION ,ubytování Praha,ubytovani, – Hotel Orion v Praze disponuje 26 apartmány z toho je 13 dvoulůžkových pokojů maximálně pro 2 osoby a 11 apartmánů maximálně pro 4 osoby.Všechny pokoje jsou vybaveny televizí ze satelitními stanicemi, trezorem, , toaletními potřebami, přímou telefonní linkou, koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, plně vybavenou kuchyňkou s lednicí a vybavení na přípravu čaje a kávy.Možnost stravování, v některé z restaurací v okolí.

Vltavanka na Slapech

Vltavanka ,ubytování na Slapech,ubytovani,Slapy, – Penzion s restaurací je umístěn přímo u travnaté pláže na břehu slapské přehrady v obci Županovice.Ubytování je možné v 10 pohodlných pokojích pro 1-5 osob, které jsou rozestýlány dle počtu hostů. 1 pokoj (turistikcý) je pro 10 osob. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a samostatný vchod. K dispozici je jeden bezbariérový pokoj.Stravování formou polopenze, plné penze nebo si můžete vybrat ze stálého jídelního lístku. V době podávání oběda je restaurace nekuřácká. Pro Váš volný čas je u penzionu připraveno volejbalové a nohejbalové hřiště a pro Vaše děti dětské hřiště s kolotočem, klouzačkou a houpačkami

Načítání trvalo 0.2955 sekund.