+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Jana v Kořenově

Klíčová slova: Chata Jana,ubytování Kořenov ,ubytovani,lyžování,

Datum vloľení do katalogu: 9. ?nora 2012

Popis: Moderní rekreační zařízení, které se nachází na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor, v obci Dolní Rejdice, Ubytovací zařízení je vhodné pro rekreaci rodin s dětmi, pro pořádání škol v přírodě, .Celý areál je na místě, dobře přístupném autem i autobusem. Terén ideální pro běžkaře i sjezdové lyžování (lyžařský vlek je cca 50m od chaty, ) v létě pro pěší turistiku, cykloturistiku i koupání v přírodním bazénu. Chata má vlastní parkoviště.

Web: www.chata-jana-v-korenove.raj-ubytovani.info

Další související informace

Hotel Kalous v Domažlicích

Hotel KALOUS,ubytování Domažlice,ubytovani, – Toto ideální místo pro ubytování na cestách má 2 hvězdičky a nabízí celkem 22 pokojů o kapacitě 55 lůžek v 1 – 4 lůžkových pokojíchHotel se nachází vklidné části města Domažlice(vzdálenost do centra města 1,0 km). K hotelu se lze také dostat velmi rychle pěšky od nádráží. Své vozidlo můžete zaparkovat na dvoře hotelu nebo v uzamykatelné garáži.

Hotel Vysočina v Chotěboři

Hotel Vysočina ,ubytování Chotěboř,ubytovani, – Hotel Vysočina v ChotěbořiHotel se náchází v centru města Chotěboř. V budově hotelu je restaurace, bufet a salónek s klimatizací.Ubytování:Ubytovací prostory hotelu Vysočina prošly rozsáhlou rekonstrukcí a disponujeme kapacitou okolo 60 až 70 lůžek.

Zámek Hrádek v Sušici

Zámek Hrádek,ubytování v Sušici ,ubytovani,Sušice, – Hotel Zámek Hrádek byl v létě 2010 otevřen po dlouholeté rekonstrukci. Příjemné romantické prostředí a usměvavý a profesionální personál Vám poskytne pocit, že jste se ocitli v pohádce. Hotel má k dispozici 22 pokojů s celkovou kapacitou 43 lůžek a 10 přistýlek. Můžete se ubytovat v pokojích ve stylu Ludvíka XV., anglického chippendale, tudorovské renesance a francouzského rokoka. V zámeckém areálu je Vám k dispozici restaurace, Muzeum Františka Pravdy, kaple sv. Valburgy a park. Bezplatné parkování je zajištěno v uzavřeném zámeckém dvoře.

Načítání trvalo 0.0771 sekund.