+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Jana v Kořenově

Klíčová slova: Chata Jana,ubytování Kořenov ,ubytovani,lyžování,

Datum vloľení do katalogu: 9. ?nora 2012

Popis: Moderní rekreační zařízení, které se nachází na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor, v obci Dolní Rejdice, Ubytovací zařízení je vhodné pro rekreaci rodin s dětmi, pro pořádání škol v přírodě, .Celý areál je na místě, dobře přístupném autem i autobusem. Terén ideální pro běžkaře i sjezdové lyžování (lyžařský vlek je cca 50m od chaty, ) v létě pro pěší turistiku, cykloturistiku i koupání v přírodním bazénu. Chata má vlastní parkoviště.

Web: www.chata-jana-v-korenove.raj-ubytovani.info

Další související informace

Hotel Rezidence Dlouhá 17 v Praze

Rezidence Dlouhá 17,ubytování Praha,ubytovani, – Kapacita hotelu Rezidece Dlouhá 17 je 24 pokojů a to 14 jednolůžkových a 10 dvoulůžkových, Pokoje mají vlastní WC a koupelnu a jsou zařízeny moderním nábytkem. Ke standardnímu vybavení patří televize se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou, . Zdarma kabelové připojení k internetu.Rezidence Dlouhá 17 v Praze nabízí snídaně, které jsou v ceně ubytování pro vás v nově zrekonstruované, plně nekuřáckých prostorech.

Penzion Rafanda v Lázu

Penzion Rafanda ,ubytování v Lázu,ubytovani,Láz, – Penzion Rafanda se nachází v Lázu v malebném zákoutí brdských lesů, které patří mezi nejčistější a nejkrásnější místa u nás.Penzion Rafanda v Lázu nabízí ubytování o celkové kapacitě 18 lůžek. Pokoje jsou dvou, tří a čtyř lůžkové a apartmán. Vybavení vlastní sociální zařízení, některé pokoje mají společné sociální zařízení, televize se satelitním příjmem, jeden třílůžkový pokoj s vybavenou kuchyňkou. Penzion Rafanda v Lázu nabízí stravování vlastní. Samoobsluha a restaurace jsou 300 metrů od penzionu.Penzion má vlastní parkoviště a úschovnu kol. Po předchozí telefonické dohodě s sebou můžete mít i svého domácího mazlíčka. Připojení na Internet pomocí wifi je zdarma.

Vltavanka na Slapech

Vltavanka ,ubytování na Slapech,ubytovani,Slapy, – Penzion s restaurací je umístěn přímo u travnaté pláže na břehu slapské přehrady v obci Županovice.Ubytování je možné v 10 pohodlných pokojích pro 1-5 osob, které jsou rozestýlány dle počtu hostů. 1 pokoj (turistikcý) je pro 10 osob. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a samostatný vchod. K dispozici je jeden bezbariérový pokoj.Stravování formou polopenze, plné penze nebo si můžete vybrat ze stálého jídelního lístku. V době podávání oběda je restaurace nekuřácká. Pro Váš volný čas je u penzionu připraveno volejbalové a nohejbalové hřiště a pro Vaše děti dětské hřiště s kolotočem, klouzačkou a houpačkami

Načítání trvalo 0.0519 sekund.