+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata k pronajmutí

Klíčová slova: ubytování

Datum vloľení do katalogu: 9. listopadu 2009

Popis: Chata k pronajmutí v Lužických horách. Nově postavená celodřevěná chata ve stylu roubenky leží na klidném místě na okraji vesnice nedaleko od lesa. Zimní návštěvníky potěší blízkost sjezdovky s vlekem a lyžařská škola pro děti. Koho nebaví sportování, je příjemné strávit den vycházkami a večer v chatě u krbu.

Web: www.chata-pronajmuti-luzicke-hory-polevsko.cz

Další související informace

Ubytování Praha

ubytování, ubytování Praha, ubytování v Praze – Ubytování Praha Inzertní portál - Nabídka & Poptávka Ubytování Praha a s tím související služby přehledně -------------------------------------------------------------------------------- Poskytujete ubytování a máte málo zakázníků, chcete vše změnit ? Základem spěchu k získání nových zakázek je prezentace služeb na dobré webové adrese Využijte naší nabídky, předběhněte konkurenci pronajměte si od nás doménu www.ubytovanipraha.name

Horská chata Na Skalce

Krkonoše levné ubytování ubytovací zařízení hory – Horská chata Na Skalce se nachází v samém srdci Krkonoš, na nerušeném místě obklopeném lesíky a loukami. Ubytovací zařízení leží v blízkosti střediska a sedačkové lanovky Aldrov,prezidentský expres, a Vurmovky. Na Skalce je možné trávit dovolenou po celý rok, levné ubytování v soukromí ve 3, 4 a 6ti lůžkovém pokoji. Vlastní hospůdka se samoobslužným čepováním piva. Celoroční provoz, možnost sportovního vyžití (turistika) i mimo zimu. Vyražte na hory a zažijte plno krásných chvil.

Ubytovna Kladno

Ubytovna Kladno, ubytování Kladno – Ubytovna Žofka Kladno, Vám nabízí levné dlouhodobé i krátkodobé ubytování, v oblasti Kladno,Praha a okolí v nově zrekonstruovaném objektu s kapacitou 50 lůžek, v nově vybavených 2 až až 6-ti lůžkových pokojích, s možností využití ledničky a TV.

Načítání trvalo 0.0550 sekund.