+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata k pronajmutí

Klíčová slova: ubytování

Datum vloľení do katalogu: 9. listopadu 2009

Popis: Chata k pronajmutí v Lužických horách. Nově postavená celodřevěná chata ve stylu roubenky leží na klidném místě na okraji vesnice nedaleko od lesa. Zimní návštěvníky potěší blízkost sjezdovky s vlekem a lyžařská škola pro děti. Koho nebaví sportování, je příjemné strávit den vycházkami a večer v chatě u krbu.

Web: www.chata-pronajmuti-luzicke-hory-polevsko.cz

Další související informace

Hotel Pavlov - ubytování

hotel, ubytování, ubytování Pálava, semináře – Hotel Pavlov nabízí ubytování v pokojích a v apartmánech se sociálním zařízením. Dále nabízí možnosti školení a seminářů, pořádání svatby, rodinné oslavy s kapacitou 80 osob. Hotel se nachází ve vinařské oblasti Mikulovsko.

chata 69

ubytování krkonoše levně benecko – Pronajmu chatu v Krkonoších na Benecku pro cca 7lidí na samotě v blízkosti vleku. Ideální dovolená. Levně v blízkosti vleků. při více dnech je možná sleva. Chata je kompletně zařízená. K pobytu dostáváte basu piva

Penzion Dlazk

Penzion Dlazk, penzion, ubytovani – Penzion Doležal se nachází přímo na náměstíčku, jehož dominantou je kostel. K apartmánům se vstupuje po točitých schodech (samozdvižná plošina pro tělesně postižené) do patra. Penzion Dlazk je velmi vhodný pro rodinnou rekreaci. Na zatravněném dvorku mohou hosté využít nadzemní zahradní bazén. Je zde také tradiční ohniště a možnost zapůjčení zahradního grilu.

Načítání trvalo 0.0675 sekund.