+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Karin Vyšný Kubín

Klíčová slova: chata karin,ubytovanie vyšný kubín

E-mail: rkubin@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 28. srpna 2011

Popis: Chata Karin Vám poskytuje ubytovanie v príjemnom prostredí. Nachádzame sa na konci obce, smerom na Leštiny. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi. Pekné prostredie,zabezpečí turistom príjemné zážitky.

Web: www.chatavysnykubin.webnode.sk/

Další související informace

Ubytování Hledej Šmudlo.c

ubytování hotel penzion chata – Katalog tisíců ubytovacích zařízení, působících na území České republiky.

Horská chata Jarmilka

Horská chata Jarmilka – Horská chata Jarmilka je po celkové rekonstrukci. Nabízí ideální možnost pro příjemnou rodinnou dovolenou nejen s malými dětmi. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Na všech pokojích je k dispozici LCD televize, pohovka nebo křesla, na většině pokojů je možnost bezdrátového připojení k internetu. Připojení je možné také v obou našich restauracích.

Chata Neratov v Rokytnici v Orlických Horách

Chata Neratov,ubytování v Rokytnici v Orlických – Chata se nachází v obci Neratov, který leží uprostřed Orlických hor.Celková kapacita chaty je 38 míst + 14 přistýlek. Chata stojí u klidné obecní cesty, parkoviště je přímo u chaty. Neratov je vzdálený cca 20km od Rokytnice v O.h. a Žamberka směrem na Orlické Záhoří. Obec je plná pečlivě udržovaných roubených chalup s 50 stálými obyvateli a stovkou chalupářů. Je zde malý obchod se smíšeným zbožím (200m), dětské hříště (150m), restaurace se zahrádkou (200m).

Načítání trvalo 2.3903 sekund.