+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Koksař ubytování Frenštát pod Radhoštěm

Klíčová slova:

E-mail: Hotel-Trojanovice-Koksar@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2009

Popis: Ubytování v Beskydech Trojanovice : Chata Koksař Vás zve k příjemnému prožití dovolené nebo víkendovému či ozdravnému odpočinku. Chata Koksař se nachází v malebném prostředí na úpatí Radhoště, 700 m od lanové dráhy na Pustevny, 1 km od horní stanice.

Web: www.hotel-koksar-trojanovice.cs-ubytovani.eu/Frenstat-pod-Radhostem.htm

Další související informace

Zlatá čísla

zlatá čísla, zlaté číslo, O2 karta, O2 karty, sim – Internetový prodej nových a nepoužitých, perfektně zapamatovatelných mobilních čísel, vhodných pro firmy, osobní prestiž a jiné. Největší výběr a nejnižší ceny na internetu.

Levné ubytování

Ubytování Beskydy, levné ubytování, penzion, – Ubytování Beskydy, to je levné ubytování ve stylovém penzionu Koliba – Juřena, na rozhraní Frenštátu p/R a malebné obce Trojanovice v Beskydech. Pochutnejte si u nás na tradičních valašských grilovaných specialitách.

Dámské zimní boty

dámská obuv, dámské boty, zimní boty, zimní obuv, – Kvalitní boty potřebuje prakticky každý člověk, jelikož jsou to právě boty, které mnohdy utvářejí skvělé možnosti chůze v kterémkoli období. Obuv lze volit v mnoha různých variantách. Kvalitní boty potřebuje prakticky každý člověk, jelikož jsou to právě boty, které mnohdy utvářejí skvělé možnosti chůze v kterémkoli období. Obuv lze volit v mnoha různých variantách.

Načítání trvalo 1.1606 sekund.