+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Liga 100 ve Staré Vsi

Klíčová slova:

Datum vloľení do katalogu: 9. b?ezna 2012

Popis: Chata Liga 100 se nachází v malebném prostředí Jeseníků ve Staré Vsi u Rýmařova v nadmořské výšce 670 metrů.K dispozici je osm pokojů (s 4, 5, 6 lůžky) a celkovou kapacitou 40 lůžek, teplá a studená voda, sprchy a sociální zařízení jsou samozřejmostí.V přízemí chaty je plně vybavená kuchyňka pro přípravu jídel, společenská místnost s krbem.Restaurace 200 metrů a dvě restaurace cca 1km. V obci prodejna smíšeného zboží a pošta.

Web: www.chata-liga-100-stara-ves.az-ubytovani.info/

Další související informace

Půjčky ihned bez registru

půjčky ihned bez registru, půjčky ihned, úvěr, – Tyto stránky se zabývají tématem Půjčky ihned bez registru a upozorňují na důležité skutečnosti, které byste měli znát jako zájemce o tento druh nebankovních půjček. Půjčky ihned bez registru poskytují také prostor inzerentům.

Revitalizace byt. domů

Revitalizace, Revitalizace domů, Stavební firma – Stavební a obchodní společnost JINGS s.r.o. Pardubice se specializuje na rekonstrukce domů, revitalizace domů, regenerace domů, zateplování fasád a financování staveb. Specializujeme se především na revitalizace bytových domů a revitalizace budov občanské vybavenosti, včetně pomoci se zajišťováním finančních prostředků na realizaci revitalizace. Naše stavební firma působí nejen v regionech Pardubice a Hradec Králové, potažmo v celém Pardubickém a Královéhradeckém kraji a dalších místech ČR.

Načítání trvalo 1.1580 sekund.