+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Liptov Nízke Tatry vo Svätom Kríži

Klíčová slova: chata, ubytovanie, Chata Liptov, ubytovanie Nízke

Datum vloľení do katalogu: 17. ledna 2012

Popis: Chata LIPTOV sa nachádza na spoločnom pozemku s rodinným domom majiteľa chaty v regióne Liptov v podhorí Nízkych Tatier. Je vhodná pre rodiny s deťmi, turistov, ktorí chcú prežiť dovolenku alebo len víkendový pobyt. V chate Liptov sa v izbe č 1 nachádza manželská posteľ + samostatné lôžko vrátane prístelky. Izba č 2 je určený až pre 5 osôb, v ktorom sa nachádza manželská posteľ, 2x samostatné lôžko a prístelka. V chate je sociálne zariadenie so sprchovacím kútom určené pre oba izby.

Web: www.chata-liptov-nizke-tatry-v-svatom-krizi.ubytovanie-online.com

Další související informace

Chataamalka.cz

chata, ubytování, ubytování Luhačovice, dovolená L – Dovolujeme si Vám nabídnout ubytování v nadstandardně vybavené trojpodlažní chatě v těsné blízkosti lázeňského města Luhačovice. Chata je situována nad Luhačovickou přehradou, v krásné přírodní scenérii Vizovických vrchů. Dovolená v této lokalitě je vhodná jak pro vyznavače aktivního odpočinku, tak i pro rekreanty dávající přednost spíše klidnému prostředí. Příznivé ceny v kombinaci s maximální dostupností služeb Vám přinesou nezapomenutelný zážitek z Vaší dovolené.

Hotel Viktor v Bratislave

hotel, Hotel Viktor, ubytování, ubytovanie, – Hotel Viktor je moderný novopostavený hotel, ktorý sa nachádza v blízkosti centra mesta Bratislava ponúka vysoký štandard ubytovania pre biznis klientelu, turistov či rodiny s deťmi. Celý hotel Viktor v Bratislave vrátane izieb je klimatizovaný, v každej izbe je samozrejme hifi pripojenie na internet. Každá izba hotela Viktor je vybavený kúpeľňou s WC, sprchovým kútom alebo vaňou, televíziou so satelitnými programami.

Hotel Branč v Senici

hotel, Branč, ubytování, ubytovanie, Senica, – Hotel Branč sa nachádza priamo v centre mesta Senica. Hotel Branč Senica je vhodný pre všetky kategórie klientov. Hotel Branč Senica ponúka ubytovanie v 11 priestranných izbách. Jedna izba hotela Branč Senica je bezbariérový s manželskou posteľou pre dve osoby. Dve izby hotela Branč Senica sú jednolôžkové a zvyšných osem izieb je s manželskými posteľami pre 2 osoby.

Načítání trvalo 0.0858 sekund.