+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Liptov Nízke Tatry vo Svätom Kríži

Klíčová slova: chata, ubytovanie, Chata Liptov, ubytovanie Nízke

Datum vloľení do katalogu: 17. ledna 2012

Popis: Chata LIPTOV sa nachádza na spoločnom pozemku s rodinným domom majiteľa chaty v regióne Liptov v podhorí Nízkych Tatier. Je vhodná pre rodiny s deťmi, turistov, ktorí chcú prežiť dovolenku alebo len víkendový pobyt. V chate Liptov sa v izbe č 1 nachádza manželská posteľ + samostatné lôžko vrátane prístelky. Izba č 2 je určený až pre 5 osôb, v ktorom sa nachádza manželská posteľ, 2x samostatné lôžko a prístelka. V chate je sociálne zariadenie so sprchovacím kútom určené pre oba izby.

Web: www.chata-liptov-nizke-tatry-v-svatom-krizi.ubytovanie-online.com

Další související informace

Ubytování Orlické hory

chata, chaty a chalupy k pronajmutí, 2009, 2010, – Zveme Vás k nám! Sauna, internet zdarma, bazén, terasa, 4+kk, 120m2, myčka, 3 skicentra v místě, pračka, lesní plody, tenisový kurt, turistika, výlety, pevnosti 2. svět. války, atd. Zimní a jarní prázdniny 2010, 2011. Chaty a chalupy k pronajmutí. Ubytování Orlické hory a Jeseníky. Nabízíme ubytování na horách na pomezí Orlických hor a Jeseníků v nově postavené chalupě pod Králickým Sněžníkem. Lyžařské areály jsou 3,5 km Ski centrum Dolní Morava, a snowpark Větrný Vrch 1 km. Nabízíme ubytování v Orlických horách a Jeseníkách. Chata má dvě oddělené části pro 2-8 lidí, 3 ložnice, pračka, myčka, krb, sauna, internet zdarma. Tip kam na Vánoce, Silvestr 2009, 2010, 2011.

Franmark

chata, cestováni, penzión, ubytování, turistika, – Franmark. Ubytovanie v penzióne a chatách. Lokalita v slovenskom raji. Lacné ubytovanie. *Možnost online rezervacie. Príjemne prírodné prostredie možnost relaxu a oddychu. Cena ubytovania u nas zacina na 8 eurách za noc.

Načítání trvalo 0.0619 sekund.