+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Madam

Klíčová slova: chata madam,ubytovanie slovenský raj

E-mail: miko.cupak@zoznam.sk

Datum vloľení do katalogu: 27. srpna 2011

Popis: Chata Madam je situovaná v malebnej horskej okrajovej oblasti Slovenského raja v Poráčskej doline. Objekt sa nachádza pri národnej prírodnej rezervácii Červené skaly. Okolie Vám ponúka dobré možnosti na pešiu a cyklistickú túru do dolín Volovských vrchov. V zimnom období je tu možnosť lyžovania na umelo zasnežovaných lyžiarskych strediskách.

Web: ubytovaniechatamadam.webnode.sk/

Další související informace

Chata Raj - Ubytovanie

Chata, Ubytovanie, turistika, slovensky raj – Chata Raj - Ubytovanie v Slovenskom raji v Hraušiciach na Spiši - Okolie chaty ponúka na obdiv sakrálne pamiatky a krásnu prírodu Slovenského raja, turistika vodopady, Chata raj - Slovensky raj - Hrabušice

Chata na Prašivé ve Vyšních Lhotách

Chata na Prašivé,ubytování ve Vyšních – Horská Chata na Prašivé se nachází na vrcholu stejnojmenné hory (706 m.n.m.), obklopená nádhernou přírodou cca 6 km od centra obce Vyšní Lhoty.Chata má kapacitu 25 lůžek s ubytováním v jednom dvoulůžkovém, jednom třílůžkovém, dvou šestilůžkových a jednom osmilůžkovém pokoji. Sociální zařízení je v patře budovy. K dispozici našim hostům je vybavená společenská místnost. V zimním období je okolí propleteno mnoha běžkařskými trasami, potěší jak profesionály, tak i amatérské sportovce. V letních měsících můžete využít skvělé možnosti cykloturistiky.

Horská chata Chow Chow

Horská chata Chow Chow – Jedete na hory a sháníte levné a kvalitní ubytování? Vyzkoušejte naši horskou chatu Chow Chow. Určitě si to zde zamilujete a budete se sem chtíti rok co rok vracet. Jedete na hory a sháníte levné a kvalitní ubytování? Vyzkoušejte naši horskou chatu Chow Chow. Určitě si to zde zamilujete a budete se sem chtíti rok co rok vracet.

Načítání trvalo 0.0674 sekund.