+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Majka Kubínska Hoľa

Klíčová slova: Chata majka, ubytování Kubínska hoľa,

E-mail: nostra@zmail.sk

Datum vloľení do katalogu: 29. srpna 2011

Popis: Chata v chatové osadě, v rekreační oblasti Kubínska hoľa. je vzdálena od vleků cca 400 m.Kubínska hoľa je druhý nejvyšší vrch Oravské Magury, vypínající se přímo nad městem Dolný Kubín.Mohutný záda se táhne od sedla Príslop až po Minčol, se kterým tvoří atraktivní turistickou lokalitu s lyžařským střediskem SKI PARK Kubínska hola.

Web: ubytovaniekubinskahola.webnode.sk/









Další související informace

Slovenský ráj

slovenský ráj, slovensko, ráj, ubytování – Slovenský ráj se vyznačuje hlavně svými roklinami a kaňony, které jsou zabezpečeny žebříky, stupačkami a jinými pomocnými zábranami. Celou oblast Slovenského ráje zabírají cca 90 % lesy z celkové plochy území.

Hotel Askania v Praze

hotel, ubytování, Hotel Askania, ubytování v – Hotel Askania v Praze nabízí klientům moderní a komfortní ubytování v celkem 21 pokojích. Rozdělení pokojů hotelu Askania v Praze je 5 jednolůžkových pokojů, 10 dvoulůžkových pokojů, 5 junior suites a 1 apartmán s terasou. Pokoje hotelu Askania v Praze jsou vybaveny koupelnou s toaletou a vysoušečem vlasů, LCD televizorem, internetovým připojením, minibarem, trezorem a telefonem s přímou volbou. Hosté mohou využívat saunu, spol.místnost s kulečníkem nebo bazén s vodopádem.

Ubytování Domažlice

ubytování – Přehled dostupných hotelů, penzionů a dalšího ubytování v Domažlicích a v blízkém okolí. Seznam obsahuje odkazy na stránky jednotlivých ubytovacích zařízení, kde je možné zjistit podrobnosti o ubytování, cenové podmínky, prohlédnout si fotografie a rovnou

Načítání trvalo 0.0863 sekund.