+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Marina

Klíčová slova: Vysoké Tatry,ubytovanie, na chate, lyžovanie,

E-mail: danai@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 19. listopadu 2009

Popis: Chata Marina-ubytovanie na chate v horách - Ubytovanie na okraji Vysokých Tatier v Belianskych Tatrách , v blízkosti vleku , lesa. Oddych a relax v závere doliny takmer na samote,v zime s možnosťou lyžovania , v lete s možnosťou turistiky, mžnosťou návštev historických miest na okolí, taktiež v blízkosto golfového ihriska a Aqaparku.

Web: www.webrun.sk/chatamarina

Další související informace

Chorvatsko apartmány

Chorvatsko ubytování ,Chorvatsko apartmány, – Chorvatsko ubytování a apartmány v Chorvatsku. Chorvatsko dovolená po celém Jadranu za skvělé ceny. Katalog - rozcestník zajímavých odkazů na soukromé ubytování v Chorvatsku a informací o Chorvatsku. Chorvatsko počasí online.

Letiště Praha Ruzyně

letiště, Praha, Ruzyně, letadlo, lítání, – Letiště Praha Ruzyně je jedním z nejznámějších a největších civilních letišť v České republice i ve světě. Letadla létají do celého světa a ročně se přepraví tisíce turistů přes různe letecké společnosti.

Zlatá Hvězda v Praze

Zlatá Hvězda,ubytování v Praze,ubytovani,Praha, – Hotel Zlatá Hvězda se nachází v Praze a je situován přímo v historickém centru Prahy, na Malé Straně pod Pražským hradem, s výhledem na Královskou cestu.Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s oddělenými nebo manželskými postelemi a apartmánech.Každý pokoj hotelu je vybaven koupelnou, buď se sprchou nebo vanou, toaletou, bidetem, fénem, minibarem a také zde najdete lednici, trezor, a televizi se satelitními stanicemi a telefon.Hotel nabízí možnost posedět v hotelové restauraci, s kapacitou 70 míst, kde si můžete vybrat z mnoha druhů jídel české, mezinárodní i vegetariánské kuchyně.Hotelový vrátný hotelu zaparkuje vašeho 4 kolého miláčka.

Načítání trvalo 0.0918 sekund.