+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Marina

Klíčová slova: Vysoké Tatry,ubytovanie, na chate, lyžovanie,

E-mail: danai@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 19. listopadu 2009

Popis: Chata Marina-ubytovanie na chate v horách - Ubytovanie na okraji Vysokých Tatier v Belianskych Tatrách , v blízkosti vleku , lesa. Oddych a relax v závere doliny takmer na samote,v zime s možnosťou lyžovania , v lete s možnosťou turistiky, mžnosťou návštev historických miest na okolí, taktiež v blízkosto golfového ihriska a Aqaparku.

Web: www.webrun.sk/chatamarina

Další související informace

Penzion U Hrádku

Jižní Morava,Vranov,Vranovsko,Vranov nad Dyjí, – Penzion U Hrádku ***+ Vám nabízí komfortní ubytování v hotelových pokojích v uzavřeném pečlivě udržovaném areálu s rodinnou atmosférou a důrazem na individuální přístup k hostům. Přívětivá kombinace současného moderního designu,romantika a klid venkova Vám jistě zpříjemní Vaši poklidnou rodinou dovolenou,víkendový nebo pracovní pobyt.Obklopí Vás kouzelná příroda – nekonečná úrodná pole,ovocné aleje,kvalitní vinice a vinné sklípky – přímo v centru Národního parku Podyjí. Cykloturistická stezka „ Národním parkem Podyjí“ jen těsně míjí náš penzion a provede Vás celým tímto kouzelným krajem – výhledy na meandry Dyje patří k jedněm z nejkrásnějších.

Letiště Praha Ruzyně

letiště, Praha, Ruzyně, letadlo, lítání, – Letiště Praha Ruzyně je jedním z nejznámějších a největších civilních letišť v České republice i ve světě. Letadla létají do celého světa a ročně se přepraví tisíce turistů přes různe letecké společnosti.

Načítání trvalo 0.0761 sekund.