+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Marina

Klíčová slova: Vysoké Tatry,ubytovanie, na chate, lyžovanie,

E-mail: danai@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 19. listopadu 2009

Popis: Chata Marina-ubytovanie na chate v horách - Ubytovanie na okraji Vysokých Tatier v Belianskych Tatrách , v blízkosti vleku , lesa. Oddych a relax v závere doliny takmer na samote,v zime s možnosťou lyžovania , v lete s možnosťou turistiky, mžnosťou návštev historických miest na okolí, taktiež v blízkosto golfového ihriska a Aqaparku.

Web: www.webrun.sk/chatamarina

Další související informace

Prazdninovy dom Alex

Ubytovanie,prazdninovy dom, voda,cyklistika,turist – Velmi pekný Prázdninový dom cca 170 m2, s krytým bazénom, krbom, na ūpäti Štiavnických vrchov v nádhernom prostredi dedinky Jabloñovce. Dom je vhodný pre dve rodinky s detmi. Vybavenie , ako umývačka riadu, autom. pračka, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, hriankovač, vonkajši gril, TV-sat. audio sūprava, 2 bicigle (detsky a pra dospeleho) a.t.d . Max 8 osôb.

Simon Tourist CK

do USA, do Kanady, zájezd do USA 2012, zájezd USA, – Rodinná cestovní kancelář pořádající poznávací zájezdy do USA, do Kanady, do Mexika do Kambodže a po Evropě do Irska, Skotska, Andalusie, na Sardínii, na Sicílii, do Pobaltí, Poznávací zájezdy po Evropě lehátkovým busem.

U Kačenky v Dačicích

U Kačenky,ubytování v Dačicích ,ubytovani,Dačice, – Ubytování U Kačenky se nachází v Dačicích na klidném místě u centra města.Ubytování nabízí k ubytování 6 dvoulůžkových pokojů, s možností 1 nebo 2 přistýlek o celkové kapacitě 20 lůžek. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení, televizi se satelitním příjmem, připojení na internet. Čtyři pokoje mají vlastní kuchyňku a bezpečnostní trezor. Ubytování U Kačenky nabízí snídaně, které jsou podávány formou švédského stolu.Některé pokoje mají vybavenou kuchyňku, kde si lze připravit něco k jídlu. Stravování je vlastní, nebo si můžete zajít na nějaké dobré jídlo do restaurace v okolí.Ubytování U Kačenky nabízí tyto služby: saunu, masáže, parkoviště.

Načítání trvalo 0.3492 sekund.