+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Marina

Klíčová slova: Vysoké Tatry,ubytovanie, na chate, lyžovanie,

E-mail: danai@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 19. listopadu 2009

Popis: Chata Marina-ubytovanie na chate v horách - Ubytovanie na okraji Vysokých Tatier v Belianskych Tatrách , v blízkosti vleku , lesa. Oddych a relax v závere doliny takmer na samote,v zime s možnosťou lyžovania , v lete s možnosťou turistiky, mžnosťou návštev historických miest na okolí, taktiež v blízkosto golfového ihriska a Aqaparku.

Web: www.webrun.sk/chatamarina

Další související informace

Dovolená Mallorca - infor

mallorca, tapas, baleárské ostrovy, agroturistika, – Mallorca: Kdybyste se někoho zeptali, jak vnímá Mallorcu, většina by odpověděla třemi slovy slunce, sex, alkohol. Někdo by ještě přihodil krásné moře a slunečníky. To jsou názory na největší z Baleárských ostrovů ostrov Mallorca

Prazdninovy dom Alex

Ubytovanie,prazdninovy dom, voda,cyklistika,turist – Velmi pekný Prázdninový dom cca 170 m2, s krytým bazénom, krbom, na ūpäti Štiavnických vrchov v nádhernom prostredi dedinky Jabloñovce. Dom je vhodný pre dve rodinky s detmi. Vybavenie , ako umývačka riadu, autom. pračka, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, hriankovač, vonkajši gril, TV-sat. audio sūprava, 2 bicigle (detsky a pra dospeleho) a.t.d . Max 8 osôb.

Letiště Praha Ruzyně

letiště, Praha, Ruzyně, letadlo, lítání, – Letiště Praha Ruzyně je jedním z nejznámějších a největších civilních letišť v České republice i ve světě. Letadla létají do celého světa a ročně se přepraví tisíce turistů přes různe letecké společnosti.

Načítání trvalo 0.4211 sekund.