+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Maršov v Horním Maršově

Klíčová slova: Chata Maršov,ubytování v Horním Maršově

Datum vloľení do katalogu: 13. srpna 2012

Popis: Chata Maršov Vám nabízí příjemné ubytování v centru východních Krkonoš, mezi Janskými lázněmi a Pecí pod Sněžkou.Chata je vybavena saunou, velkou kuchyní, restaurací a místností, kde můžete uzamknout Vaše kola či lyže.Vybrat si můžete ze sedmi pokojů, každý pokoj je vybaven koupelnou a TV.K chatě náleží travnatý pozemek s ohništěm pro posezení či opékání.Parkoviště pro Vaše auto je přímo u chaty.

Web: www.chata-marsov-v-hornim-marsove.ubytovani-rezervace.eu

Další související informace

Hotel Minerál ve Zlatých Horách

Hotel Minerál ,ubytování ve Zlatých Horách – Nově zrekonstruovaný hotel Minerál se nachází ve Zlatých Horách v podhůří Jeseníků. Celková kapacita hotelu je 22 lůžek ve 2 jednolůžkových a 8 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. Všechny pokoje mají koupelnu s vanou nebo se sprchovým koutem a WC. Celková kapacita restaurace je 30 míst a 20 míst v baru. Otevřeno denně od 11.00. do 23.00. Snídaně kontinentální nebo formou švédských stolů se podávají v době podle přání hostů. Dále je v hotelu pivnice s krbem s grilováním.Parkování je hlídané a na noc uzamčené.

Hotel U Ceske Koruny v Praze

Hotel U Ceske Koruny,ubytování v – Hotel U České koruny se nachází v Praze Řeporyjích.Hotel nabízí k ubytování celkem 33 pokojů. Z toho je 8 čtyřlůžkových, 4 třílůžkové a 21 dvoulůžkových. Pokoje hotelu jsou vybaveny koupelnou s vanou a WC. Na pokojích je k dispozici televize se satelitními stanicemi a telefon.Hotel U České koruny restaurace nabízí hostům hotová jídla a minutky po celý den v domácím prostředí.Restaurace je otevřena od 11:00 až 23:00 hodin a disponuje kapacitou 70 míst. Parkoviště pro hotelové hosty je v ceně pokoje a v nočních hodinách se uzamyká.

Penzion Zvonička v Horním Maršově

Penzion Zvonička,ubytování v Horním Maršově – Stylový penzion Zvonička leží v krásném a klidném prostředí východních Krkonoš v malebném údolí Lysečinského a Albeřického potoka v obci Dolní Lysečiny.Kapacita penzionu je 23 lůžek s možností přistýlky v pěti pokojích - 3x 4 lůžka s vlastním soc. zařízením, 6 lůžek s vlastním soc. zařízením, 5 lůžek s vlastním soc. zařízením na chodbě.Součástí penzionu je příjemná restaurace s barem, kapacita restaurace je 35 míst. Vaše chutě uspokojí jídla domácí kuchyně včetně krkonošských specialit a večer se o Vás postarají u baru.Parkoviště pro Vaše auta je přímo u objektu. Pro milovníky grilování je připraveno venkovní posezení s grilem a otevřeným ohništěm. Pro zájemce zde zajistí projížďky na koních. V zimě jsou v okolí ideální podmínky pro lyže a běžky.

Načítání trvalo 0.2870 sekund.