+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Martin - ubytování

Klíčová slova: ubytování, Polička, rybářská oblast, luxusní chata

E-mail: chatamartin@chatamartin.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2008

Popis: Chata Martin u přehrady, v rybářské chatové oblasti u Poličky. Ubytování a dovolená u vody. Velké možnosti vyžití: rybaření, turistika, cyklistika, houbaření koupaliště, běžecké tratě a sjezdovka. Chata pro 9 osob, + 2x soc. zařízení, společenská místnost s krbem, kuchyň, 3 pokoje. Posezení pod pergolou, ohniště, houpačka, pískoviště, ruské kuželky.

Web: www.chatamartin.cz

Další související informace

Ubytovna Praha

Ubytovna, ubytování, levné ubytování Praha, hostel – Nabízíme levné ubytování vhodné zejména pro pracovní skupiny do 15ti osob. - 4 a 5 lůžkové pokoje (sprcha společná) - celková kapacita 15 lůžek - parkování před rodinným domem - vlastní zahrada - soukromí. Cena ubytování již od 110,- Kč

Ubytování na Praze 10

Kanceláře, Ubytování, Ubytovna praha 10, Ubytovna – Ubytování na Praze 10, pronájem kanceláří, kousek na metro.

Penzion Menšík v Kroměříži

penzion, ubytování, Penzion Menšík, ubytování v – Náš penzion v Kroměříži se nachází v příjemném prostředí a hlavně v srdci historického centra města Kroměříže. Nabízíme celoroční ubytování s výhledem na překrásný Arcibiskupský zámek. V našem penzionu je kapacita 8 dvoulůžkových pokojů s WC, koupelnou, TV, satelitem a připojením k internetu. Dva pokoje s možností přistýlky. Penzion je po kompletní, moderní rekonstrukci. Ubytování je vhodné i pro cyklisty a turisty, kteří chtějí poznávat krásy města.

Načítání trvalo 0.0722 sekund.