+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Němčičky

Klíčová slova: ubytování, chata, turistika, služby, cyklistika

E-mail: chatanemcicky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervna 2011

Popis: Nabízíme týdenní a víkendové ubytování v chatě pro 6 - 8 osob. Němčičky jsou známé především sportovním areálem, v němž naleznete koupaliště, minigolf, zorbing,bobová dráha a lyžařský svah. Milovník přírodního koupání a rybaření může navštívit blízkou vodní nádrž Nové Mlýny. Katastrem obce procházejí dvě významné cyklotrasy - Krajem André a Moravská vinná stezka.

Web: www.chatanemcicky.wz.cz

Další související informace

Kolem Ústí

kolo, bike, cyklotrasy, cyklistika, turistika – Tipy na výlety na kole i pěšky na Ústecku. Najdete tu Krušné hory, České středohoří, Českosaské Švýcarsko, Ústí nad Labem a Větruši, vše pro cyklisty a turisty, podrobně zpracované itineráře v pdf a také forum.

Apartmán Znojmo ve Znojmě

Apartmán,Znojmo,ubytování,Znojmo,ubytovani – Výhodou apartmánu Znojmo je, že se nachází přímo v centru.Apartmán se nachází v prvním patře domu v Kollárově ulici 368/15, která je v blízkosti Masarykova náměstí. Kapacita apartmánu je 2 až 3 osob s tím, že třetí osoba je ubytována na přistýlce . V ložnici se nachází dvojlůžko a posezení se stolkem a dvěmi křesly. V koupelně je k dispozici pračka a sprchový kout. WC je samostatné s přístupem přes koupelnu. Objekt je vytápěn centrálním topením. V apartmánu platí zákaz kouření. Ve apartmánu se nenachází restaurace, ale můžete využít obytné kuchyně ve které se nachází jídelní kout.

Načítání trvalo 0.0622 sekund.