+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Orlí vrch na Rejvíze ve Zlatých Horách

Klíčová slova: Chata Orlí vrch na Rejvíze,ubytování ve Zlatých

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervna 2012

Popis: Srdečně Vás vítá Chata Orlí vrch na Rejvízu. Je svou polohou a svým vybavením vhodná zvláště pro rodinnou rekreaci s dětmi, pro konání dětských zotavovacích akcí jako jsou dětské tábory, školní výlety, různá sportovní nebo zájmová soustředění a školy v přírodě, nebo rodinné oslavy, školení, kurzy a jiné firemní akce. U výše vyjmenovaných akcí zajišťujeme polopenzi popř. celodenní stravování. Novou nabízenou službou je agroturistika.V areálu je vybudováno hřiště pro volejbal nebo tenis, parkoviště, ohniště s posezením a venkovní stolní tenis.Patronem chaty Orlí vrch je loupeživý rytíř Waldemar z Kobrštějna.

Web: www.chata-orli-vrch-na-rejvize-ve-zlatych-horach.fajn-ubytovani.net

Další související informace

Kramářova chata na Suchém vrchu Orličky

Kramářova chata na Suchém vrchu,ubytování Orličky – Nově stavěná horská chata na Suchém vrchu (995 m n. m.) navazuje na tradici turistických chat, jež sahá až do roku 1926. Chata nabízí 40 lůžek v sedmi 4-5 lůžkových apartmánech a pěti dvoulůžkových pokojích, restauraci s tradiční českou a evropskou kuchyní v moderním pojetí, 2 salonky, wellness, rozhlednu a rychlé občerstvení. Nabízíme pořádání svateb, společenských a firemních akcí, dále zázemí pro relaxační, turistické a sportovní aktivity .

Chata na prenájom

Chata na prenájom – Chcete si vychutnať super relax a nevlastnite chatu ? Nevadí my Vám ponúkame super chatu na prenájom za naozaj fantastickú cenu. V našej chate na prenájom máte k dispozícii krb vnútorný aj vonkajší,stolný tenis,ohnisko,altánok s posedením a hojdačku.Vnútorné vybavenie chaty sa odlišuje od väčšiny bežných chát na prenájom pretože má naozaj nadštandartne vybavený interiér kde nechýba rohová vaňa aj sprchový kút , Wc Geberit , krb , DVD prehrávač , televízor , káblová TV a hlavne veľmi pekný interiér aj exteriér chaty. Cena za prenájom chaty sa pohybuje od 8 Eur za osobu a noc a pri t&y acute;ždňovom pobyte dostanete zľavu .V cene prenájmu chaty máte k užívaniu aj obrovský pozemok na šantenie pre Vaše deti a večer z neho môžete pozorovať srnky. Chata sa nachádza v okraji obce Pliešovce len na skok od Štiavnických vrchov , Dudiniec a Krupiny. Tak už nehľadajte chatu na prenájom ale objednajte si našu !

Načítání trvalo 4.3113 sekund.