+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Poutník v Horním Maršově

Klíčová slova: Chata Poutník, ubytování, Horní Maršov, pokoje,

Datum vloľení do katalogu: 29. ?nora 2012

Popis: Chata Poutník se nachází v krásném a klidném prostředí východních Krkonoš v chráněné oblasti Krkonošského národního parku nad obcí Horní Maršov. Od chaty je krásný výhled do údolí Krkonoš. Chata má kapacitu 40 lůžek v 11 pokojích, z nichž 8 v 1. patře je vybaveno vlastním WC a sprchou. Další 3 pokoje ve 2. patře mají společné sociální zařízení na patře, dále nabízí velkou jídelnu s krbovými kamny, společenskou místnost, LCD TV, elektronické šipky, stolní fotbal, různé hry.

Web: www.chata-poutnik-v-hornim-marsove.raj-ubytovani.info

Další související informace

Sport hotel v Praze

hotel, ubytování, Sport hotel, ubytování v Praze, – Sport - hotel se nachází v Praze nedaleko od centra v blízkosti metra Anděl s možností využít zdarma uzavřené parkoviště a dětské hřiště. Nabízí klientům k ubytování ve dvou kategoriích. V 1. a 2. patře Sport – hotelu v Praze se nachází tříhvězdičkový hotel, ve 3. patře jsou pokoje dvouhvězdičkového hostelu. Maximální ubytovací kapacita celého objektu je 77 osob - při tomto počtu je ubytování vhodné zejména pro studenty.

Penzion Moravská Třebová

penzion, Moravská Třebová, ubytování, pokoje, – Nabízíme Vám cenově dostupné ubytování v Moravské Třebové. K dispozici jsou pokoje pro dvě až čtyři osoby vybavené vlastním sociálním zařízením. Okolí nabízí množství kulturně zajímavých míst, hustou síť turistických stezeka cyklotras, koupaliště, tenisové kurty.

Načítání trvalo 0.0688 sekund.