+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Raj - Ubytovanie

Klíčová slova: Chata, Ubytovanie, turistika, slovensky raj

E-mail: miro@switch-design.sk

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervna 2010

Popis: Chata Raj - Ubytovanie v Slovenskom raji v Hraušiciach na Spiši - Okolie chaty ponúka na obdiv sakrálne pamiatky a krásnu prírodu Slovenského raja, turistika vodopady, Chata raj - Slovensky raj - Hrabušice

Web: www.chataraj.sk

Další související informace

Turistický Atlas - infoce

Turistický Atlas, turistika, turisty, cestování – Turistický Atlas - infocentrum pro turisty, vodáky, cyklisty, běžkaře. Nabízíme možnost vytvořit vlastní trasu, aktuální počasí, informace a především sociální síť tustistů! TuristickyAtlas.cz, místo které si zamilujete!

Chata Liptov Nízke Tatry vo Svätom Kríži

chata, ubytovanie, Chata Liptov, ubytovanie Nízke – Chata LIPTOV sa nachádza na spoločnom pozemku s rodinným domom majiteľa chaty v regióne Liptov v podhorí Nízkych Tatier. Je vhodná pre rodiny s deťmi, turistov, ktorí chcú prežiť dovolenku alebo len víkendový pobyt. V chate Liptov sa v izbe č 1 nachádza manželská posteľ + samostatné lôžko vrátane prístelky. Izba č 2 je určený až pre 5 osôb, v ktorom sa nachádza manželská posteľ, 2x samostatné lôžko a prístelka. V chate je sociálne zariadenie so sprchovacím kútom určené pre oba izby.

Chata Apolena v Loučné

Chata,Apolena,ubytování,Loučná,Loucna,ubytovani – K ubytování lze využít 5 vkusně vybavených apartmánů. Tři apartmány jsou se dvěma ložnicemi. Horská chata má celkem 20 lůžek, lze přidat další přistýlky. Každý apartmán má vlastní, moderní a kompletně vybavené sociální zařízení. Stravování převážně polopenze (snídaně + vydatné večeře minimálně o dvou chodech) nebo plné penze si lze objednat ve 350 metrů vzdáleném penzionu Kodera.

Načítání trvalo 0.0583 sekund.