+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CHATA SVORNOST v Jeseníku

Klíčová slova: CHATA SVORNOST, ubytování v Jeseníku

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2012

Popis: Horská chata Svornost v klidném prostředí Jeseníků na okraji lázeňského města Jeseník. K dispozici je 11 pokojů o celkové kapacitě 34 lůžek. Svým charakterem vhodná pro pohodové strávení dovolené. Pro děti dětský koutek, bazének i venkovní travnaté hřiště. Pro rodiče venkovní posezení a uvnitř hospůdka. Nabízíme vyprání zdarma. Úschovnu lyží a kol.

Web: www.chata-svornost-v-jeseniku.max-ubytovani.cz

Další související informace

Penzion Doušek v Bruntále

penzion, ubytování, penzion Doušek, ubytování v – Penzion Doušek v Bruntále je situován v klidné části centra města a nabízí luxusní ubytování za přijatelnou cenu. Apartmány i menší pokoje jsou kompletně vybaveny sociálním zařízením se sprchou,TV + SAT, lednicí, varnou konvicí, v kuchyni je k dispozici základní sada nádobí na přípravu snídaně. Připojení k internetu je v celém objektu ZDARMA. Penzion Doušek je často vyhledáván a obsazován i některými známými osobnostmi. Snídaně poskytujeme pouze po dohodě a to formou donášky na pokoj.

Hotel U hejtmana Šarovce v Uherském Hradišti

Hotel U hejtmana Šarovce, ubytování v Uherském – Vítejte v hotelu U hejtmana Šarovce v příjemném prostředí s duchem minulosti a puncem současnosti. Nechte se unést slováckou pohostinností a folklórním bohatstvím.Hotel se nachází v centru Uherského Hradiště. Kapacita hotelu je max. 30.osob (13 x dvoulůžkový pokoj, 1 x apartmán, 2 x jednolůžkový pokoj).Jednolůžkový pokoj (SGL) 1150,-Dvoulůžkový pokoj (DBL) 1 osoba 1250, 2 osoby 1650, přistýlka 400,-Dvoulůžkový pokoj De-lux (DBD) 1 osoba 1750, 2 osoby 2300, přistýlka 400,- ... v ceně ubytování je zahrnuta snídaně

Načítání trvalo 2.9940 sekund.