+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

chata Tereza

Klíčová slova: chata Tereza

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. b?ezna 2011

Popis: Chata Tereza se nachází na pěkném klidném místě Jizerských hor v nadmořské výšce 680 metrů. Uvnitř je společenská místnost, bar, TV, bufet. Naši hosté si mohou půjčit sportovní vybavení z půjčovny, která vše přiveze až do chaty. Parkovat před chatou můžete zdarma, dětskou postýlku zapůjčí rovněž zdarma. Domácí zvíře je povoleno, kouřit lze v oddělené místnosti.

Web: chata-tereza.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Havelka

penzion ubytování losiny koupání chata dovolená – Penzion Havelka nabízí ubytování v Jeseníkách a dále lyžování, cykloturistiku, turistiku, koupání, výlety a mnoho dalších společenských a sportovních využití ke zpříjemnění Vašeho pobytu. Dovolená, rekreace ale i aktivní odpočinek - nabízí Penzion Havelka v Nových Losinách.

Chata v Kovářově - Lipno

Lipno ubytovaní, chata k pronájmu, Kovářov – Lipno ubytování v soukromé chatě s vlastním pozemkem v chatové oblasti Kovářov vzdálené cca 6 km od obce Frymburk tak od obce Černá v Pošumaví. Chata se nachází asi 90 m od jezera, kde je písečná pláž s mírným vstupem do jezera. Parkoviště pro 1 auto. Restaurace je 300 m a nákupy cca 6 km v obci Frymburk nebo v Černé v Pošumaví. Nabízíme pronájem 1-patrové chaty pro 5 osob : 3 lůžkový a 2 lůžkový pokoj. Okolo chaty je travnatý pozemek jehož součástí je venkovní posezení pod zastřešenou pergolou tak i otevřené ohniště a zahradní gril. Pro rybáře je možno zapůjčit rybářskou laminátovou dvou komorovou loď za poplatek. Týdenní pobyt na výše uvedené chatě je 10 500,- Kč červenec srpen . Červen a září je za 9.000,-Kč. Místní poplatek obecnímu úřadu proti potvrzení pro dospělé osoby 17 Kč/ den Poplatek za psa 300 Kč/ týden Nástup v sobotu od : 14 hod do 17 hod. Konec příští sobotu do 10 hod. V ceně je zahrnuto: povlečení, spotřeba el. energie do 50 KWh, spotřeba vody.

Chata Majka Kubínska Hoľa

Chata majka, ubytování Kubínska hoľa, – Chata v chatové osadě, v rekreační oblasti Kubínska hoľa. je vzdálena od vleků cca 400 m.Kubínska hoľa je druhý nejvyšší vrch Oravské Magury, vypínající se přímo nad městem Dolný Kubín.Mohutný záda se táhne od sedla Príslop až po Minčol, se kterým tvoří atraktivní turistickou lokalitu s lyžařským střediskem SKI PARK Kubínska hola.

Načítání trvalo 0.0807 sekund.