+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata u hradu Bouzov v Mohelnici

Klíčová slova: Chata u hradu Bouzov,ubytování v Mohelnici

Datum vloľení do katalogu: 24. ??jna 2012

Popis: Chata na velmi klidném a tichém místě nad lesem s výhledem na okolní krajinu a je součástí obce Radnice, která místně přísluší ke střediskové obci Pavlov, 789 85 Mohelnice, okr.Šumperk Jaro až podzim, chata 3+kk s max. 4 lůžky a 4 přistýlkami. Místnosti sestávají z chodby, koupelny s WC, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, otevřeného schodiště, dvou ložnic v prvním patře (4 pevná lůžka, 4 přistýlky – rozkládací části soupravy), terasy a dvou balkonů. Volné prostranství, ohniště s posezením, zahradní nábytek, dětský bazén (2 x 1,2 m), pískoviště. Parkování u objektu, při větším množství sněhu na parkovišti 100 m. Zákaz kouření v celém objektu! Nutné vlastní povlečení!

Web: www.chata-u-hradu-bouzov-v-mohelnici.ubytovani-cz-hotel.com

Další související informace

Chata Živec v Písku

Chata Živec ,ubytování v – Chatu Živec najdete v překrásném prostředí Píseckých hor, hluboko v lesích, asi 300 m od rozhledny Jarník tyčící se nad městem Písek. Z centra města je chata vzdálena 4 km. Kapacita ubytování je 35 lůžek ve dvou i třílůžkových pokojích. V případě skupin je možnost slevy. Kuchyně a restaurace nabízí pestrý sortiment nápojů, teplých a studených jídel za lidové ceny. Vlastní chata je tedy přímo ideálním místem pro strávení klidných dnů odpočinku, ale i pořádání škol v přírodě, školení, oslavy životních jubileí, svatební hostiny, abiturienské večírky.

Restaurace a Penzion U Kostela v Újezdu u Brna

Restaurace a Penzion U Kostela,ubytování v Újezdu – Restaurace a penzion U Kostela se nachází v Újezdu u Brna Nabízíme komfortní ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích. Pokoje jsou zařízeny rustikálním nábytkem, televizí, vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchou. Samozřejmostí je soukromé parkoviště, bezbariérový přístup a Wi-Fi připojení. Kapacita penzionu je 45 lůžek.Věříme, že díky našim zkušenostem a ochotnému personálu jsme schopni uspokojit i ty nejnáročnější hosty.Restaurace U Kostela v Újezdu u Brna má kapacitu 60 míst.

Načítání trvalo 3.4669 sekund.