+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata u Karolíny

Klíčová slova: ubytovanie nízke tatry,dovolenka nízke tatry

E-mail: karolina47@post.sk

Datum vloľení do katalogu: 3. srpna 2011

Popis: Obec Závadka nad Hronom sa nachádza v malebnom prírodnom prostredí obklopenou hrebeňom Nízkych Tatier a z juhu Muráňskou planinou.Priamo z obce sú možné pešie túry na Muráň,Tisovec,Kolesárovú. Ubytovanie sa skladá z 2.častí so samostatnými vchodmi.Celoročné ubytovanie,vhodné i pre rodiny s deťmi. Nefajčiarsky objekt.Potrebné prezuvky.Oplotený pozemok,udržiavaný trávnik,kvetinové záhony,živé ploty.K dispozícii detský nafukovací bazén,hojdačka,pieskovisko,záhradný domček s rebríkom,mladé ovocné stromy.

Web: chataukaroliny.webnode.sk/

Další související informace

Půjčovna navigací

Nízké kauce, nejnovější mapové podklady – Největší půjčovna navigací v ČR. Nízké kauce, nejnovější mapové podklady, automobilové i turistické navigace. Zasíláme po celé České republice. Dotazy zodpovíme na našem E-mailu.

Chata Miroslav

lacné ubytovanie chata Demänovská dolina – Chata poskytujúca lacné ubytovanie v Demänovskej doline. Lacné ubytovanie Jasná. Lacné ubytovanie Nízke Tatry. Pekná dovolenka na Slovensku. Lacné ubytovanie lyžovanie. Lacné ubytovanie Chopok. Chata Liptov. Tatralandia Liptovský Mikuláš ubytovanie.

Nakupte vše u nás!!

slevové bomby,velký výprodej,testuhodně nízké ceny – Navštivte největší nákupní centrum na internetu!! Více než 200 e-shopů na jednom místě, největší evropský katalog e-shopů. Velké slevové akce, nabídky levných zájezdů, půjčky... Vše seženete, nakoupíte, zařídíte na jedné adrese a bez hledání. Také nabídka přivýdělku! www.pracehrou.jak vydělat.net

Načítání trvalo 0.0581 sekund.