+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata u Karolíny

Klíčová slova: ubytovanie nízke tatry,dovolenka nízke tatry

E-mail: karolina47@post.sk

Datum vloľení do katalogu: 3. srpna 2011

Popis: Obec Závadka nad Hronom sa nachádza v malebnom prírodnom prostredí obklopenou hrebeňom Nízkych Tatier a z juhu Muráňskou planinou.Priamo z obce sú možné pešie túry na Muráň,Tisovec,Kolesárovú. Ubytovanie sa skladá z 2.častí so samostatnými vchodmi.Celoročné ubytovanie,vhodné i pre rodiny s deťmi. Nefajčiarsky objekt.Potrebné prezuvky.Oplotený pozemok,udržiavaný trávnik,kvetinové záhony,živé ploty.K dispozícii detský nafukovací bazén,hojdačka,pieskovisko,záhradný domček s rebríkom,mladé ovocné stromy.

Web: chataukaroliny.webnode.sk/

Další související informace

INTERNETOVÝ OBCHODNÍ Dům

Obrovský výber, Trvale nízké ceny - Elektro, Audio – Obrovský výběr, Trvale nízké ceny - Elektro, Audio, Video, Dvd, Autoradia, Fotoaparáty, Mobily, Lednice, Pračky, Vysavače, Televizory, Bílé zboží, Kuchyně, Trouby, Lego, PC, Dům, Dílna, Zahrada, Nářadí , pro zdraví, Dětské zboží, Hračky, Autosedačky, Hodinky, Hodiny, Zlato, šperky, stribro, Ocel.

Dovolenka na Slovensku

Nízke Tatry,Liptov,Demänová,Tatralandia,Chopok – Privát dolina sa nachádza v miestnej časti Liptovského Mikuláša 2 km od centra mesta v časti Demänová,5 km od Tatralandie,4 km od Demänovských jaskýň a 8 km od lyžiarského strediska Jasná-Chopok.Cena od 9 Eur.

Představujeme Vám nejlepší nabídku ubytování v hotelech v Tatrách

Hotel Tatry, Tatry, Vysoké Tatry, Nízké Tatry, Zi – Při výběru letní dovolené v Tatrách můžeme volit jak z Tater vysokých, tak nízkých. V obou případech se jedná především o pěší turistiku po hojné síti turistických stezek a to jak do vysokohorských oblastí, na hřebeny a štíty, tak do oblastí podhorských. Při výběru letní dovolené v Tatrách můžeme volit jak z Tater vysokých, tak nízkých. V obou případech se jedná především o pěší turistiku po hojné síti turistických stezek a to jak do vysokohorských oblastí, na hřebeny a štíty, tak do oblastí podhorských. Turisty do těchto míst láká především nezapomenutelné zážitky při pohledu na množství skalních masivů

Načítání trvalo 0.0570 sekund.