+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata U malíře ubytování Růžová

Klíčová slova:

E-mail: Chata-Ruzova-U-Malire@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2008

Popis: Pronajímá se celá chata pro 4 až 7 osob. K dispozici Vám budou dvě patra chaty včetně velmi hezké udržované zahrady. Celá chata je velmi pěkně a útulně zařízena, vhodná pro strávení příjemné dovolené nebo pouze víkendu.

Web: www.chata-u-malire.a-ubytovani.eu/Ruzova.htm

Další související informace

Dřevovýroba - prodej str

prodej, prodej stroju, drevovyroba, pasove pily, – Zákazníkům nabízíme Dřevoobráběcí stroje, jejich dovoz, montáž, zaškolení obsluhy a záruční i pozáruční servis. Stroje se vyznačují spolehlivostí a kvalitou. Nenáročným zaučením personálu a stroje jsou za příznivé a bezkonkurenční ceny.

MIJO-STAV stavby s.r.o.

Rekonstrukce bytovych domu Revitalizace bytovych – Společnost MIJO-STAV stavby s.r.o. nabízí služby v oblasti komplexní revitalizace bytových domů, zateplení obvodového pláště a další. Nabízíme také poradenství v oblasti financování rekonstrukcí a dotací Zelená úsporám.

SKANTAK s.r.o

lehké střešní krytiny, okapové systémy – Vyrábíme a prodáváme lehké plechové střešní krytiny ve tvaru tašek pro střechy. Dále okapy, okapové systémy a trapézové plechy švédské firmy Plannja. Střešní krytina je vhodná jako lehká střecha pro rodinné domy, průmyslové stavby i lehké přístavky.

Načítání trvalo 0.0571 sekund.