+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chataamalka.cz

Klíčová slova: chata, ubytování, ubytování Luhačovice, dovolená L

E-mail: vino-sekty@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. z??? 2010

Popis: Dovolujeme si Vám nabídnout ubytování v nadstandardně vybavené trojpodlažní chatě v těsné blízkosti lázeňského města Luhačovice. Chata je situována nad Luhačovickou přehradou, v krásné přírodní scenérii Vizovických vrchů. Dovolená v této lokalitě je vhodná jak pro vyznavače aktivního odpočinku, tak i pro rekreanty dávající přednost spíše klidnému prostředí. Příznivé ceny v kombinaci s maximální dostupností služeb Vám přinesou nezapomenutelný zážitek z Vaší dovolené.

Web: www.chataamalka.cz/

Další související informace

Levný pronájem chaty

chata, pronájem, luleč, nemojany,Vyško, ubytování – Nabídka levného pronájmu rekreační chaty,Cena: 3500 Kč/objekt/týden (sezona 2008), známá rekreační oblast Luleč, dostupnost (ČD,BUS,auto), v místě: rybníky a zatopené lomy, možnost rekreace, koupání, rybaření, turistika, sport. Vybavení:2 pokoje, elektřina., chem. WC, 4 lůžka, lednice, kamna, Kontakty: tel: 602 811 165 e-mail: chata.lulec@seznam.cz www.mujweb.cz/www/chata.lulec/

Hotel Zlatý Kľúčik v Nitře

hotel, ubytování, hotel Zlatý Kľúčik, ubytování v – Luxusní čtyřhvězdičkový hotel Zlatý Klučik Nitra se může pochlubit lukrativní polohou, atraktivním interiérem, profesionálními službami a dlouhodobými zkušenostmi, což vytváří ideální podmínky pro Váš jedinečný a nezapomenutelný pobyt. Kapacita 53 lůžek-1 jednolůžkový pokoje, 22 dvoulůžkových pokojů a 4 apartmány. V každém pokoji je k dispozici moderní koupelna, televize se satelitním příjmem a bezdrátové připojení k internetu zdarma. Nejnáročnějším hostům je určeno prezidentské apartmá.

Načítání trvalo 0.3477 sekund.