+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chataamalka.cz

Klíčová slova: chata, ubytování, ubytování Luhačovice, dovolená L

E-mail: vino-sekty@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. z??? 2010

Popis: Dovolujeme si Vám nabídnout ubytování v nadstandardně vybavené trojpodlažní chatě v těsné blízkosti lázeňského města Luhačovice. Chata je situována nad Luhačovickou přehradou, v krásné přírodní scenérii Vizovických vrchů. Dovolená v této lokalitě je vhodná jak pro vyznavače aktivního odpočinku, tak i pro rekreanty dávající přednost spíše klidnému prostředí. Příznivé ceny v kombinaci s maximální dostupností služeb Vám přinesou nezapomenutelný zážitek z Vaší dovolené.

Web: www.chataamalka.cz/

Další související informace

Penzion pod Šerákem

penzion, penzion pod Šerákem, ubytování, ubytování – Nabízíme ubytování v Ostružné v Jeseníkách. Rodinné apartmány se dvěma ložnicemi a dále dvoulůžkové apartmány s balkónem. penzion, penzion pod Šerákem, ubytování, ubytování v Jeseníkách, ubytování Jeseníky, Jeseník, Ostružná, Ramzová, Petříkov, rodinné apartmány, apartmány s balkonem horské penziony, rodinné penziony, zimní středisko, pěší turistika, horská kola, lyžařské středisko, cykloturistika, celoroční provoz

I.mlýn v Chomutově

penzion, I.mlýn, První Mlýn, ubytování, Chomutov, – Penzion s restaurací První Mlýn se nachází v krásném prostředí uprostřed přírody 6 km od centra Chomutova směrem na Horu Sv. Šebestiána, jen 45 minut pěší chůze z města. V blízkém okolí penzionu První Mlýn v Chomutově se nachází cyklistická stezka, která se v zimním období využívá jako běžkařská trať.

Penzion Siesta v Želnavě

penzion, ubytování, penzion Siesta, ubytování v – Rodinný pension Siesta se nachází v Národním parku Šumava v obci Želnava, 3km od Lipenského jezera. Celková kapacita Pensionu Siesta je 25 lůžek. Nabízíme ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Parkování u pensionu s uzavřeným prostorem, úschovna kol a lyží. Možnost venkovního grilování nebo posezení u táboráku.

Načítání trvalo 0.0925 sekund.