+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chateau Hotel Zbiroh

Klíčová slova: ubytování na zámku, zámecké ubytování, zámek Zbiro

E-mail: zamek-zbiroh@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. kv?tna 2009

Popis: Luxusní ubytování na zámku Zbiroh. Prožijete noc v komnatách, ve kterých pobývali velikáni jako císař Rudolf II., Karel IV., Zikmund nebo Alfons Mucha. V Chateau hotelu Zbiroh se stanete skutečnými šlechtici.

Web: www.hotel-chateau-zbiroh.cz

Další související informace

Ubytování na horách

ubytování, ubytování na horách – Ubytování na horách Nabídka chat, penzionů, ubytovacích zařízení, turistických cílů Databáze ubytování - Celá ČR Jste majitel, provozovatel - Chaty, penzionu či jiného zařízení ? Dejte o sobě vědět, prostřednictvím stránek můžete prezentovat.Vlastní nabídku na ubytování v horských chatách, penzionech aj. zařízení. Také můžete upozornit na turistické cíle ve svém okolí

Hotel DAP v Praze

hotel, ubytování, hotel DAP, ubytování v Praze, – Hotel DAP Praha ***+ se nachází jen několik minut od Pražského hradu, dominantního symbolu Prahy, odkud můžete poznávat zákoutí historické Prahy - Karlův most, Staroměstské náměstí, Malou Stranu. Náš hotel je situovaný ve středu čtvrti Dejvice u stanice metra A "Dejvická" a s přímou autobusovou linkou na letiště Ruzyně. Nabízíme Vám ubytování v 51 klimatizovaných nekuřáckých pokojích. V jejich vybavení nechybí vlastní sociální zařízení (koupelny se sprchou nebo vanou), TV + SAT.

Načítání trvalo 0.0616 sekund.