+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chateau Hotel Zbiroh

Klíčová slova: ubytování na zámku, zámecké ubytování, zámek Zbiro

E-mail: zamek-zbiroh@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. kv?tna 2009

Popis: Luxusní ubytování na zámku Zbiroh. Prožijete noc v komnatách, ve kterých pobývali velikáni jako císař Rudolf II., Karel IV., Zikmund nebo Alfons Mucha. V Chateau hotelu Zbiroh se stanete skutečnými šlechtici.

Web: www.hotel-chateau-zbiroh.cz

Další související informace

Ubytování u Polenů Třeboň

Ubytování Třeboň, Třeboň ubytování, Třeboňsko – Nabízíme vám ubytování v Třeboni ve 4lůžkových apartmánech, s možností vlastního vaření, vlastním WC, zahradou a parkováním. Penzion je vhodný pro rodiny s dětmi a cyklisty. Okolí penzionu je ideální pro cykloturistiku, houbaření či pěší turistiku.

Nové Město na Moravě

ubytování Nové město na Moravě, hotel panský dům – Když se řekne Nové Město na Moravě, tak se většině lidí vybaví krásné město ležící v jižním cípu Žďárských vrchů. Jedná se o poměrně historické město, jelikož doba jeho vzniku je datována až do 18 století.

Penzion Na chalupě v Poličce

penzion, ubytování, Penzion Na chalupě, ubytování – UBYTOVÁNÍ V CHALUPÁŘSKÉM STYLU V POLIČCE Vybavenost pokojů: * WC, TV, lednička, sprcha, satelit . Společný minibar (mikrovl. trouba, rychlovarná konvice), wifi - zdarma * možnost využití kuchyňkySoukromí pro uzavřenou společnost: * salónek pro 20 osob * restaurace pro 32 osob * celý komplex vhodný pro školení, svatby, společenské akce * možnost uschování kol v penzionu * vlastní parkovištěHovoříme: česky a německy .

Načítání trvalo 0.0718 sekund.