+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chateau Hotel Zbiroh

Klíčová slova: ubytování na zámku, zámecké ubytování, zámek Zbiro

E-mail: zamek-zbiroh@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. kv?tna 2009

Popis: Luxusní ubytování na zámku Zbiroh. Prožijete noc v komnatách, ve kterých pobývali velikáni jako císař Rudolf II., Karel IV., Zikmund nebo Alfons Mucha. V Chateau hotelu Zbiroh se stanete skutečnými šlechtici.

Web: www.hotel-chateau-zbiroh.cz

Další související informace

Ubytování U Draka Třeboň

Ubytování Třeboň, Třeboň ubytování, ubytování v Tř – Nabízíme ubytování v Třeboni ve 3 a 4 lůžkových pokojích s vlastním soc. K dispozici společná kuchyň, zahrada s dětským koutkem, Wi-Fi internet. V těsné blízkosti les, cyklostezky a in-line dráha. Ubytování je vhodné pro cyklisty i rodiny.

Penzion Siesta v Želnavě

penzion, ubytování, penzion Siesta, ubytování v – Rodinný pension Siesta se nachází v Národním parku Šumava v obci Želnava, 3km od Lipenského jezera. Celková kapacita Pensionu Siesta je 25 lůžek. Nabízíme ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Parkování u pensionu s uzavřeným prostorem, úschovna kol a lyží. Možnost venkovního grilování nebo posezení u táboráku.

Penzion Na chalupě v Poličce

penzion, ubytování, Penzion Na chalupě, ubytování – UBYTOVÁNÍ V CHALUPÁŘSKÉM STYLU V POLIČCE Vybavenost pokojů: * WC, TV, lednička, sprcha, satelit . Společný minibar (mikrovl. trouba, rychlovarná konvice), wifi - zdarma * možnost využití kuchyňkySoukromí pro uzavřenou společnost: * salónek pro 20 osob * restaurace pro 32 osob * celý komplex vhodný pro školení, svatby, společenské akce * možnost uschování kol v penzionu * vlastní parkovištěHovoříme: česky a německy .

Načítání trvalo 3.6738 sekund.