+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chateau Hotel Zbiroh

Klíčová slova: ubytování na zámku, zámecké ubytování, zámek Zbiro

E-mail: zamek-zbiroh@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. kv?tna 2009

Popis: Luxusní ubytování na zámku Zbiroh. Prožijete noc v komnatách, ve kterých pobývali velikáni jako císař Rudolf II., Karel IV., Zikmund nebo Alfons Mucha. V Chateau hotelu Zbiroh se stanete skutečnými šlechtici.

Web: www.hotel-chateau-zbiroh.cz

Další související informace

Ubytování v soukromí Čejč

Ubytování v soukromí Čejč, ubytování, Čejč – Pohodlné ubytování v soukromí se nachází ve středu slovácké obce Čejč, vzdálené necelých 18 km od okresního města Hodonín. V blízkém okolí se nachází množství kulturních objektů, např. Templářské vinné sklepy s možností ochutnávky výborných vín, Lednicko-Valtický areál, Milotický zámek, cykloturistické trasy a jiné zajímavosti. Náš penzion nabízí pohodlné ubytování v moderních pokojích s TV SAT programy, vlastní koupelnou a WC, v kuchyňce je k dispozici lednička, mikrovlnka, rychlovarná konvice.

Ubytování Šumava

hotel, ubytování, ubytování šumava, hotely šumava – Nabízím ubytování v renovovaném goticko-renesančním domě v historickém centru města Prachatice. Město Prachatice leží v kotlině otevřené na severozápad údolím živného potoka a je ze tří stran obklopeno lesem.

Načítání trvalo 3.6647 sekund.