+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chateau Kotěra v Ratboři

Klíčová slova: Chateau Kotěra,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervence 2012

Popis: Hotel – restaurant Chateau Kotěra je lahůdkou pro všechny, kdo milují atmosféru z počátku 20. století. Celková kapacita hotelu je 70 lůžek.1 apartmá (vhodné i pro menší jednání)2 jednolůžkové pokoje v zámku16 dvoulůžkových pokojů v zámku17 dvoulůžkových pokojů v oranžériiHotel Chateau Kotěra nabízí ubytování jak v zámecké budově (19 pokojů), tak v přilehlé nově zrekonstruované dependanci bývalé oranžérie (17 pokojů).Každý ze zámeckých pokojů má originální atmosféru.Pokoje jsou kuřácké i nekuřácké.

Web: www.chateau-kotera-v-ratbori.top-ubytovani.eu

Další související informace

Penzion Zubr v Nedvědicích

penzion, ubytování, Penzion Zubr, ubytování v – Penzion Zubr se nachází v Nedvědicích, v malebném údolí na břehu řeky Svratky, nedaleko hradu Pernštejn a Vírské přehrady. V Okrese Žďár nad Sázavou. Penzion Zubr má 10 dvoulůžkových pokojů a jeden rodinný apartmán, který se skládá ze dvou pokojů (větší dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek), menší dvoulůžkový pokoj (dětský pokoj), zádveří a koupelny s WC. Možnost celodenního stravování v restauraci s kuřáckou a nekuřáckou částí a venkovní terasou s možností grilování.

Hotel Annín v Dlouhé Vsi

Hotel Annín ,ubytování v Dlouhé – Čtyřhvězdičkový Wellness Hotel Annín stojí v srdci chráněné krajinné oblasti Šumava, která je proslulá čistou přírodou, průzračným vzduchem a typicky horskou atmosférou. Zdarma vstup do wellness centra (bazén, turecké lázně, relaxační místnost, vířivka až pro 5 osob).Nabízí ubytování ve 22 komfortních pokojů a čtyřech mezonetové apartmánech, dále pak jedno- až čtyřlůžkové pokoje s půvabným výhledem. Hostům je k dispozici parkoviště v areálu hotelu zdarma, wifi zdarma, Wellness hotel Annín se pyšní útulnou restauraci, kde si můžete vybrat z místních specialit jako je například annínský pstruh či světové kuchyně.

Penzion Svatý Martin v Ostružné

Penzion Svatý Martin ,ubytování v Ostružné – Penzion Svatý Martin se nachází přímo v centru velmi oblíbeného lyžařského střediska Petříkov. Penzion je nekuřácký, disponuje velkou dětskou hernou, víceúčelovým hřištěm, saunou, vířivou vanou a bufetovou restaurací. Polopenze je již zahrnuta v ceně. Pro hosty penzionu je k dispozici také parkování a Wi-Fi připojení zdarma.Penzion je nekuřácký a poskytuje pohodlné ubytování v dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením se vkusným dřevěným nábytkem, u všech pokojů je možné přikoupit přistýlku. V penzionu je také nově zřízena sauna s vířivou vanou.

Načítání trvalo 3.4374 sekund.