+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chatová osada Stvořidla v Trpišovicích

Klíčová slova: Chatová osada Stvořidla,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 12. ??jna 2012

Popis: Cenově velmi výhodné, pohodlné čtyřlůžkové CHATKY a MARINGOTKY se nacházejí v romantickém údolí vodácké řeky Sázavy v chráněné přírodní rezervaci 5 km od Ledče nad Sázavou. Díky rozsáhlým smíšeným lesům velmi čisté přírodní prostředí i vyhlášený a známý houbařský ráj!! Udržované CHATKY jsou velmi dobře zařízeny a účelně vybaveny pro rodinnou rekreaci. Čalouněný sedací koutek se stolkem, ložnice s patrovými lamelovými postelemi je oddělena závěsem. Kuchyňský kout je vybaven základním nádobím, dvouvařičem a chladničkou. Základní potraviny a rychlé občerstvení lze koupit nedaleko osady. Jídelna s dobrou kuchyní je 20 m od chatek.Povolen i pobyt se psy menších ras. Parkování v areálu u správce!

Web: www.chatova-osada-stvoridla-v-trpisovicich.max-ubytovani.eu

Další související informace

HOTEL BABYLON v Liberci

HOTEL BABYLON,ubytování v – Hotel Babylon v Liberci se nachází v obrovském zábavním komplexu, kde je Aquapark, Lunapark a IQpark.Pokoje hotelu jsou rozděleny do tří částí - Wellness, Business a Family. Hosté si mohou vybrat mezi dvou, tří a čtyřlůžkovými pokoji nebo rodinnými pokoji a apartmány.Všechny pokoje hotelu mají vlastní sociální zařízeni, minibar, televizi se satelitním příjmem, bezpečnostní trezor a možnost připojení k internetu za poplatek. Hotel nabízí hostům stravování formou snídaní, polopenze i plné penze. Jídlo je tu podáváno formou švédských stolů v restauraci Lunch and Dinner Buffet v prostorách zámeckého sklepení.K dispozici jsou tu další restaurace jako Luxor, Jizerka, Staročeská rychta a Restaurant Atrium.

Ubytovna Kotelna v Liberci

Ubytovna Kotelna,ubytování v – Naše ubytovny se nachází v Liberci 1 – Staré město. Nabízíme levné ubytování na ubytovně Kotelna. Kde jsou k dispozici 2 až 5ti lůžkové pokoje se společným sociálním zařízením na chodbách, možnost připojení k bezdrátové siti a možnost parkování. Nabízíme zde dlouhodobé ubytování nejen pro řemeslníky, školy, turisty. Při ubytování více osob nabízíme individuální slevy.

nakupni tasky tuee

Originální ,nákupní, tašky ,TUEE, v ,limitovaných – 100% bavlněné, originální nákupní tašky TUEE v limitovaných edicích. 100% bavlněné, originální nákupní tašky TUEE v limitovaných edicích. 100% bavlněné, originální nákupní tašky TUEE v limitovaných edicích.

Načítání trvalo 2.9030 sekund.